פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   פרסום ראשון: רדיו א-שמס עתר לבג"ץ בדרישה לשדר ביום כיפור

   תחנת הרדיו האזורית המשדרת בשפה הערבית עתרה לבג"ץ בבקשה דחופה לאפשר לה לשדר במהלך יום כיפור. מתוך המהדורה

   פרסום ראשון: רדיו א-שמס עתר לבג"ץ בדרישה לשדר ביום כיפור

   עוד במהדורה:

   "אפס סובלנות": המשטרה והרשויות המקומיות נערכות ליום כיפור שיחול מחר בערב, וחופף השנה באופן נדיר עם חג הקורבן המוסלמי, "עיד אל-אדחא". כפי שפורסם כבר לפני כשבוע במהדורת וואלה! חדשות, ההתנגשות בין שני החגים עלולה ליצור חג מתוח במיוחד בערים המעורבות, בעיקר בגלל מנהגי החג הסותרים - צום מחד ואכילת כבש מאידך. "המשטרה לא תאפשר פגיעה בסמלי שלטון ודת ותפעל בנחישות כלפי מסיתים ומפרי סדר", נמסר מהמשטרה.

   קדושה בלי לסבול: בתי כנסת ידידותיים למשתמש החילוני. בעוד הדתיים עושים את דרכם הלוך וחזור מבית הכנסת במהלך יום כיפור, החילונים בדרך כלל מנצלים את החג לרכיבה על אופניים ומרתוני סרטים. יוזמות חדשות שנוצרו על ידי קבוצות חילוניות מנסות להפוך את חווית בית הכנסת לידידותית יותר ולהנגיש לכולם את הרוחניות של יום כיפור.

   אשת השבוע: סלבריטאי ישראל נאלצים להתמודד איתם כל הזמן - בזמן ארוחה רומנטית, חתונה של חברים או בילוי בים עם הילדים. כשדנה אינטרנשיונל פגשה אתמול (ד') את צלם הפפרצי, ברק פכטר, במגרש חנייה, היא החליטה להחזיר לו באותו המטבע ורדפה אחריו עם המצלמה (של הסמארטפון). התוצאה: סרטון חזק, אפילו גאוני, וקליפ מתבקש של נוי אלוש.

   התחזית: הלילה מעונן חלקית עד בהיר. בשישי ושבת, יום הכיפורים, תהיה עלייה קלה בטמפרטורות, אבל הן תהיינה רגילות לעונה.

   צפו במהדורה המלאה