וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מיקה האקינן מבטיח אליפות

7.11.2000 / 10:02

נהג מרוצי הפורמולה 1, שהפסיד את התואר למיכאל שומאכר, משוכנע שהתואר בשנה הבאה יחזור אליו. "יש לי הרגשה חזקה שזה יקרה"

נהג מרוצי הפורמולה 1, מיקה האקינן, כבר מתכנן את ההסתערות המחודשת על תואר האליפות בשנה הבאה. הנהג הפיני, שאיבד את תואר האליפות למיכאל שומאכר ממש בשלבים המכריעם של העונה, בטוח שעונת המירוצים הקרובה הולכת להיות גדולה עבורו, ולמרות ההופעה המצויינת של שומאכר השנה, אליפות הפורמולה בעונה הקרובה תהיה שלו.

"אני בטוח בזה, כעת כשהדברים יותר רגועים.", אמר האקינן והוסיף "אני אתחיל להרגיש את המתח והעצבים בקרוב בגלל שאני רוצה לזכות באליפות השלישית שלי בשנה הבאה. יש לי הרגשה חזקה שזה אכן יקרה".

האקינן דיבר על היריבות הגדולה שלו עם שומאכר, יריבות על יוקרה ותהילה שהחלה עוד כשהיו נערים והתחרו במירוצי הקארטינג הבינלאומיים "היחסים שלי עם מיכאל טובים היום יותר ויהיו טובים יותר בעתיד. תמיד היו בינינו יחסי כבוד אחד לשני. אנחנו פשוט לא מדברים על זה, וכך זה נמשך כבר שנים".

האקינן הודה שההתחלה הרעה של העונה היא שמנעה ממנו את הזכייה באליפות. הכישלונות במרוצים הראשונים ערערו מעט את בטחונו, וכאשר הצליח לחזור בחצי העונה השני לכושר, התעורר גם שומאכר מהחודשיים הרעים שפקדו גם אותו.

האקינן סיפר על השינוי שחל באופיו, דבר שעזר לו להתקדם ולזכות בשתי אליפויות רצופות "בעבר הייתי נורא לחוץ ועצבני. הייתי אגרסיבי ועצבני כלפיי , כלפי הקבוצה וכלפי החברים שלי. לא הצלחתי להעביר את מה שאני רוצה עבורי, עבור הקבוצה ועבור כולם", הודה האקינן

הנהג הפיני מחכה בחודשים הקרובים ללידת ילדו הראשון, ומשוכנע שהלידה, ביחד עם תואר האליפות שיגיע השנה יביאו לו את אחת השנים הגדולות בחייו.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully