פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   כץ: הסרבנים חשפו סודות, הכול מרוח בעיתונים

   שר התחבורה תקף את יוצאי 8200: "43 סרבנים עשו פוליטיקה על חשבון ביטחון ישראל". הוא אף הציע עונש: "במקום לשחרר אותם ממילואים, צריך לשלוח אותם לשרת כש"ג בבסיסים בנגב"

   כץ: הסרבנים חשפו סודות, הכול מרוח בעיתונים

   עוד במהדורה:

   האם המאמץ האמריקני נגד דאעש יוליד מפלצת? במסגרת הלחימה נגד דאעש, הנשיא ברק אובמה והקואליציה שלו ימסרו נשק ויאמנו קבוצות של כורדים, עירקיים ואפילו מורדים מתונים בסוריה על מנת שיילחמו באויב המשותף. מאל קעאדה באפגניסטן ועד לחימוש קיצונים במלחמת האזרחים הסורית - מדיניות החוץ האמריקנית מתאפיינת לא פעם בחימוש קבוצות מורדים ומחתרות שבסופו של דבר מפנות עורף ויוצאות נגד ארצות הברית. האם האסטרטגיה החדשה למלחמה נגד דאעש עלולה ליצור אפקט בומרנג נוסף?

   קמפיין השטרות שעולה לנו ביוקר: מיתון? האטה? חיסכון? בבנק ישראל, כך נראה, העסקים כרגיל. הבנק השיק קמפיין לשטרות חדשים בעלות של חמישה מיליון שקלים מכספי משלם המסים. מהבנק נמסר כי העלות הגבוהה של הקמפיין נובעת מהוצאות גבוהות על הפקת הפרסומת והקמת אתר ייעודי שנועד להסביר לאזרחים על השטרות, אך במבט ראשון נראה כי הקמפיין אינו "הסברתי" כפי שהבטיחו בבנק. דוד ורטהיים, עורך וואלה! ברנז'ה, מנסה להבין למה השקת שטרות חדשים עולה לנו מיליונים.

   איך התלבשה ליידי גאגא לביקור בישראל? כולם ציפו בהתרגשות לא רק להופעה של הזמרת אלא גם לתצוגת האופנה שהיא נוהגת לעשות בטרם העלייה לבמה, אך הפעם אייקון האופנה הורידה וווליום ונראתה כמעט כאחת האדם. אחרי שמלות הסטייקים והעקבים בגובה מגדל אייפל, גאגא ירדה מהמטוס בנתב"ג בשמלת טוגה לבנה שלא הייתה מביישת את שרה נתניהו. האם הגאגא בדרך להפוך לליידי?

   התחזית: הלילה ייתכן טפטוף בעיקר בצפון הארץ, מחר מעונן חלקית, בשעות הבוקר יתכן גשם קל בצפון ובמישור החוף.