וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בצל הבחירות בארה"ב: מגמה מעורבת בבורסה בניו-יורק

7.11.2000 / 0:21

מדד הנאסד"ק ירד ב-1.02 אחוז לרמה של 3,416 נקודות ומדד הדאו ג'ונס עלה ב-1.44 אחוז, לרמה של 10,973 נקודות; ניצחון של אל גור ייטיב עם שוק אגרות החוב, ואילו ניצחון של ג'ורג' בוש ישפיע לטובה על שוק המניות


מגמה מעורבת בפתיחת שבוע המסחר בבורסה בארצות הברית, על רקע המתנה של המשקיעים לפרסום הדו"ח של סיסקו, שצפוי להתפרסם לאחר סיום המסחר, וכן עקב ההמתנה לתוצאות הבחירות שייערכו מחר. מדד הנאסד"ק ירד ב-1.02 אחוז לרמה של 3,416 נקודות ומדד הדאו ג'ונס עלה ב-1.44 אחוז, לרמה של 10,973 נקודות.

נראה כי בדומה ליתר הבוחרים בארה"ב, גם בבורסה עדיין לא החליטו המשקיעים במי לתמוך. בנק אוף אמריקה פרסם הערכת מצב של חטיבת ניהול הנכסים, על פיה אם אל גור ינצח, הדבר ייטיב עם שוק אגרות החוב, משום שהוא תומך בהקטנת הגירעון בתקציב. לעומת זאת, ניצחונו של ג'ורג' בוש ישפיע לטובה על שוק המניות, מאחר והוא בעד הקטנת המיסוי. בגלל הצמידות בסקרים, יש לצפות ליומיים למסחר מהוסס, עד להיוודע תוצאות הבחירות ביום רביעי.

מניית סיסקו ירדה היום ב-2.8 אחוז, לרמה של 55.1 דולר. לינוקס צנחה בכ-42 אחוז, והיא נסחרת ב-17דולר למניה, זאת עקב הפרסומים שלה כי תוצאותיה ברבעון הפיסקלי הראשון יהיו נמוכות מתחזיות האנליסטים עקב צמיחה נמוכה מהצפוי לחברות הדוט קום.

מניית חברת אופיס דיפו צנחה ב-9.8 אחוז, לרמה של 6.875 דולר למניה, לאחר שהודיעה כי היא צופה ירידה במכירות חנויותיה. רשת קמעונאות מוצרי המשרדים הגדולה בעולם דיווחה על ירידה במכירת מחשבים נישאים, שולחנות עבודה, צגים ומדפסות.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully