עוטף עזה נגד אשקלון: "לנו אין 'כיפת ברזל', אלא גיהנום"

חשיפת המהדורה: תכתובת הווטסאפ של ביבי, בוגי ובני

דובר צה"ל שחרר בסוף השבוע תכתובת ווטסאפ מפוברקת בין איסמעיל הנייה לחאלד משעל שמטרתה ללגלג על הישגי חמאס ב"צוק איתן". צפו במחווה משעשעת של מהדורת וואלה! - שיחה בין שלושת קברניטי המבצע ליועץ תקשורת במהלך הלחימה. מתוך המהדורה

המהדורה
מערכת וואלה!

עוד במהדורה:

"לכם יש כיפת ברזל, אצלנו גיהנום": אחרי שבאשקלון הביעו תרעומת על החלטת הממשלה לאשר תכנית סיוע ליישובי עוטף עזה בלבד, תושבי היישובים הסמוכים לגדר משיבים אש. אף על פי ששנת הלימודים נפתחת מחר כסדרה, אחרי חודשיים של ירי פצמ"רים, אזעקות בלתי פוסקות, איום המנהרות ושהות אינסופית בממ"דים, רבים מתושבי עוטף עזה עדיין חוששים מפני החזרה הביתה. תושבי היישובים הסמוכים לגדר מגיבים בחריפות על הטענות של ראשי הערים הגדולות, טוענים כי הסיוע הממשלתי צריך להינתן קודם כל להם וכי אם היישובים שאינם יושבים על הגבול יקבלו את אותו הסיוע כמו של יישובי העוטף, לבסוף הם יפונו: "קברניטי הערים הגדולות צריכים לגלות איפוק וסולידריות עם תושבי העוטף".

רגע לפני פתיחת שנת הלימודים - האם הרפורמות החגיגיות של שי פירון ייושמו? אחרי שהכריז תחת כל עץ רענן על שינויים ומהפכים בתכנית הלימודים, שר החינוך נאלץ כעת להתמודד עם קיצוץ של חצי מיליארד שקלים בתקציב משרד החינוך וחוסר ודאות לגבי עתיד התכניות המהפכניות ששיווק לפני תחילת הלחימה. רויטל בלומנפלד, כתבת החינוך של וואלה! עושה לכם סדר בבלגן - האם הבחינה הפסיכומטרית תבוטל ומה יעלה בגורלן של קייטנות בית הספר לחופש הגדול?

הזכייה המפתיעה של טל גלבוע בגמר "האח הגדול" אמש הייתה הרגע המעניין היחיד לאורך עונה שנמתחה כמו מסטיק, והתכנית לא הצליחה אפילו להוות אתנחתא אסקפיסטית בימי מבצע צוק איתן. אביעד קדרון, עורך וואלה! תרבות, על העונה הכושלת ביותר של תכנית הריאליטי, ועל האם זו תחילת הסוף של תכניות המציאות בישראל.

התחזית: מחר ירידה קלה של הטמפרטורות, בעיקר בהרים.

צפו במהדורה המלאה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully