וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לברקוזן לא תמנע מפלר להמשיך בנבחרת

6.11.2000 / 19:11

רודי פלר, המשמש מאז פרשיית דאום כמאמן זמני בנבחרת ובבאייר לברקוזן במקביל, קיבל אור ירוק מראשי המועדון לדון על הארכת חוזהו בנבחרת

רודי פלר, מאמנה הזמני של נבחרת גרמניה, עשה היום צעד נוסף לקראת מינויו כמאמנה הקבוע של הנבחרת.

רק בשביל לעשות סדר בבלגאן: פלר מונה כמאמן הנבחרת עד ליוני 2001, ואז על פי התכנון הוא היה אמור לפנות את המקום לכריסטוף דאום ולהחליף אותו באימון באייר לברקוזן. בדיקות הסמים של דאום שלחו אותו לארה"ב והותירו את פלר עם 2 ג'ובים בו זמנית.

המניות של פלר נמצאות לאחרונה בעלייה תלולה, לאחר שבנבחרת הוא רשם 3 ניצחונות רצופים וגם בלברקזון, מאז החליף את דאום, החל רצף ניצחונות העומד כרגע על 4.

עד היום הצהירו ראשי לברקוזן כי ידרשו מפלר לעמוד בהתחייבותו לאמן את הקבוצה החל מחודש יוני, אך היום חל שינוי בקו זה- לעיתונות נמסרה הודעה האומרת כי הם ינסו לא לעמוד בדרכו של פלר לאימון הנבחרת גם מעבר ליוני 2001 וכי הם מחפשים לו מחליף מתוך רשימה של 3 מועמדים, איתם הם "יכולים לחיות בצורה טובה ביותר". ההתאחדות הגרמנית מצידה, כבר הביעה באופן רשמי את רצונה לראות את פלר בתפקיד גם בתום חוזהו הנוכחי.

בלברקזון מדברים על רשימה של 3 מועמדים, אך העיתונות בגרמניה מתייחסת רק לשני שמות: מאמן הנבחרת לשעבר, ברטי פוגטס, שכבר הביע את רצונו בתפקיד ומאמן שארברוכן מהליגה השניה בגרמניה, קלאוס טופמולר.

הנהלת המועדון הודיעה כי פלר יהיה זה שיוביל את את הקבוצה במשחק החוץ שלה בשבת הקרובה, מול פרייבורג וכי ייתכן ויישאר בתפקיד עד פגרת החורף דצמבר. בקבוצה גם טרחו להבהיר כי פלר אמנם יוכל לאמן את הנבחרת, אך הם עדיין רואים בו חלק חשוב במועדון וכי הוא ימשיך לתפקד כמנהל מקצועי במקביל לעבודתו בנבחרת.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully