רוב בקרב היהודים: להגביל את חופש הביטוי בלחימה

58% מאזרחי ישראל היהודים תומכים באי-השמעת ביקורת בעת מבצע צבאי, אף שהם סבורים שחופש הביטוי ב"צוק איתן" נשמר - כך עולה מסקר מדד השלום. 92% - היציאה למבצע מוצדקת

המהדורה
מערכת וואלה!

עוד במהדורה:

הוויכוח סביב אופן ההנצחה של חללי צה"ל: בזמן שבני משפחתו של סמ"ר לי מט שנהרג במהלך מבצע "צוק איתן" מנהלים מאבק לצירוף שמותיהם של אחיו לכרית המצבה בבית העלמין הצבאי, לצד שמות הוריו, יש שחושבים שמאבק המשפחה פוגם באחידות ההנצחה של חיילי צה"ל. יוסף לוטנברג, יושב ראש יד לבנים בתל אביב ואב שכול בעצמו, יוצא נגד הקמפיין של משפחת מט, וטוען כי "לאחידות במצבות יש כוח ועוצמה".

אחד מגדולי אמני צרפת עושה עלייה: ז'ילבר מונטנייה, הזמר העיוור שמכונה גם "סטיבי וונדר" הצרפתי, הודיע למעריציו בהופעה בהיכל התרבות בתל אביב בשבוע שעבר כי הוא באופן רשמי "עולה חדש". ז'ילבר, שמאוד מוכר בצרפת ופרסם עשרות אלבומים ולהיטים, הוא יהודי מצד אמו אך חשף את יהדותו רק בספר שפרסם בשנת 2011. מאז התקרב לשורשיו, הרבה לבקר בתל אביב וכאמור, לאחרונה השלים את הליכי קבלת תעודת הזהות הכחולה.

לבלות בלי ארנק: השבועיים האחרונים של אוגוסט הם סיוט של כל הורה ישראלי - הילדים משתגעים משעמום בבית וכל יציאה לבילוי משותף פוערת חור ענקי בכיס. זיו ריינשטיין, עורך וואלה! תיירות, על האטרקציות החינמיות שמתאימות לכל המשפחה.

התחזית: היום נאה עם עלייה קלה בטמפרטורות, מחר ייעשה חם מהרגיל לעונה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully