וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

עיריית תל אביב: עשרות מהתושבים שקיבלו סיוע בשל השיטפונות - התחזו

6.11.2000 / 9:25

לפחות 50 אזרחים שזכו לסיוע כספי או שוכנו בבתי מלון בטענה שביתם הוצף, לא היו זכאים לכך; העיריה מתכוונת להגיש תלונות נגד המתחזים בחשד להוצאת כספים במירמה; מנכ"ל העיריה: לצערי התברר כי היה כאן לא מעט ניצול לרעה של המצב

ההצפות הקשות שפקדו את תושבי דרום תל אביב ויפו לפי כשבועיים היו ככל הנראה מקור להוצאת כספים במירמה מהעיריה. לטענת עיריית תל אביב-יפו, עשרות מהתושבים ששוכנו בבית מלון בעיר, מכיוון שסיפרו כי בתיהם הוצפו, לא היו זכאים לכך וחלקם אף אינם תושבי העיר במקור.

בעיריה מתכוונים להגיש תלונות למשטרה כנגד אותם אנשים בחשד להוצאת כספים במירמה. עד עתה פינתה העיריה מבתי מלון בתל אביב ובבת ים שתי משפחות שטעו כי ביתם הוצף, אך בכלל אינן מתגוררות בעיר.

"מעריב" מפרסם כי לפי הערכת העיריה, לפחות 50 אזרחים שזכו לסיוע כספי או שוכנו בבתי מלון לא היו זכאים לכך. מדובר בסכום של 400 אלף שקלים.

מנכ"ל העירייה, אריאל קפון, אמר כי "השלב הראשון היה לפתור את הבעיות של התושבים מבלי לבדוק בציציות. השלב השני הוא לראות מי ניצל את המצב הזה לרעה. לצערי התברר שיש כאן לא מעט ניצול לרעה". קפון סיפר כי המתחזים הגיעו רטובים וטענו כי תעודת הזהות שלהם נשארה בביתם המוצף. "אי אפשר להגיד להם לא, זה פשוט לא הומני", אמר קפון.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully