וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

וויטני יוסטון יצאה בזול ממשפט על החזקת מריחואנה

5.11.2000 / 19:11

הזמרת שנתפסה בתחילת השנה עם מריחואנה בשדה התעופה של הוואי תצטרך להעביר שלושה חודשי מבחן של התנהגות מושלמת. אם היא תעמוד בזה, כל העסק המביך יהיה מאחוריה. ותודה לשופט הרחום

וויטני יוסטון תצטרך להתאפק שלושה חודשים ולא להסתבך בשום דבר, בטח שלא במשהו שקשור לסמים, אם היא לא רוצה לשלם קנס של 1,000 דולר במקרה הטוב או לבלות חודש בכלא בהוואי – האסירות כבר מחככות ידיים בהנאה – שלא לדבר על הבושה.

יוסטון נתפסה בינואר השנה בשדה התעופה בהוואי כשברשותה כמה גרמים של מריחואנה. לאחר הגילוי המביך החליטו יוסטון ובעלה בובי בראון, הזמר שהחטיף בעבר גם למעריצים וגם לאשתו, לא להישאר מאחור כמו פראיירים ולחכות למשטרה, אלא להמשיך באלגנטיות לתוך המטוס ולהשאיר מאחור את העדות המפלילה ואת אנשי הביטחון הנדהמים. סוג של הכחשה.

עבר קצת זמן, בהוואי התקשקשו בהליכים ובארצות הברית התחילו להתלכלך על יוסטון שבעצם החיבה האמיתית שלה היא לקוקאין. רק בשבוע שעבר נסגר עניין החזקת המריחואנה כששופט בהוואי פסק - בנוכחות עורך דין בלבד, לגברת יוסטון ויתרו על הנוכחות במקום -שעל הזמרת לעמוד בשלושה חודשים של התנהגות מושלמת, ואם תעמוד בכך יימחק כל העסק מהרקורד שלה. והקוק? זה כבר סיפור אחר.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully