וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פטבוי סלים מהרהר בפרישה

5.11.2000 / 16:59

המוזיקאי-רימיקסר-די.ג'יי גילה כמה החיים יקרים אחרי שהיה יותר מקרוב לתאונת דרכים קטלנית והגיע בשלום לראיון ברדיו. שם הוא דיבר על פרישה אפשרית מעסקי המוזיקה בעקבות החוויה החדשה של האבהות. האלבום החדש שלו - אולי שירת הברבור של האיש – ממחר גם אצלנו

בראיון לתחנת הרדיו הלונדונית אקס אף אם בסוף השבוע האחרון, אחרי שכמעט התרסק עם המכונית שלו בדרך לשם, הטיל נורמן קוק הוא פטבוי סלים פצצה קטנה. האלבום החדש שלו, Halfway betwwen the Gutter and the Stars – ממחר בחנויות גם כאן - עשוי גם להיות האלבום האחרון שלו. ולמה? בגלל האבהות, משהו חדש ומרגש בחייו של אלקטרונאי העל, שקצת מבלבל אותו בנוגע למה שהוא באמת רוצה לעשות.

לקוק יש הרבה כסף – מהמוזיקה שלו, מהרימיקסים לאחרים, מהופעות כדי.ג'יי – אז הוא יכול לקחת את הזמן. ב-10 בדצמבר הוא עומד לעשות הפסקה ולפרוש לחיק משפחתו החמימה – שדרנית הטלוויזיה זואי בול ובנו הפצפון – בברייטון. אולי, הוא אומר, הוא יחליט שהוא בכלל בעניין של לכתוב ספרי ילדים. שום דבר לא בטוח.

קוק גם שיתף את המאזינים בחוויית מכתבי האיום והנאצה שהוא מקבל ממעריצים של ג'ים מוריסון. הכל בגלל שסמפל אותו בסינגל הראשון מתוך האלבום, "(Sunset (Bird of Prey”, סוג של חילול קודש, מתברר. אבל האיום הבאמת ממשי על חייו, כזה שגרם לו לקלוט כמה טוב לחיות, היה התאונה שכמעט היתה לו, עם אשתו והקטן באוטו, בדרך ללונדון בלילה הסוער שלפני. אחרי מפגש עם שלולית ענקית נכנסה המכונית של משפחת קוק לסחרור מטורף. אבל בסופו של דבר זה נגמר טוב, וקוק הצליח להגיע לאולפן, כדי לספר על סוף אחר, פוטנציאלי, ובהתחשב בנסיבות, ממש לא דרמטי. העיקר הפרופורציות.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully