וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פולמוס בניחוח כוס

5.11.2000 / 17:02

מזועזע מן הביקורת החריפה שהטיח אורי סלעי באתר בננות, יוצא עדו פלוק להגנתן של האינטר-וייבערס

לסלעי לא היה מושג באיזו נקודה רגישה הוא נגע כאן. בננות הוא פשוט אתר התוכן האהוב עלי ביותר ברשת הישראלית. ניתן בהחלט לקרוא לו "האתר הקוהרנטי היחיד". החלטתי להחזיר מלחמה שערה בשם הבנות שיכולות ללמד את כולנו, בהליכה, איך באמת בונים אתר אינטרנט (מי יודע, אולי גם יצא מזה איזה דייט בעתיד). סודות ההצלחה – עיצוב מעולה, קהילה משכילה וטקסטים שנונים. בבננות המילה "כוס" תמיד תיתמך בפסקה הדוקה ומשעשעת. מה צריך יותר מזה?

קודם כל העיצוב, אורי, העיצוב – קבל את הגוונים המעושנים, הפאלטה הנכונה, זמן הטעינה המהיר. תראה את ריבועי התמונה הצנועים והקטנים (מה שנקרא "קום איל פו", ואני לא מתכוון לחנות הסוודרים האופנתית). שטוף עיניך, אורי, והבן גרפיקת "אינטרנט שלפני עידן הפס הרחב" מהי.

מבחינה טקסטואלית, בננות מציג את השילוב הנכון בין הכתיבה הסלבית המתנשאת של קארין ארד לארציות האינטליגנטית של כותבות מדור המחשבים. אפילו לכמה גברים (קצוצי זנב ודאי) ניתנה זכות הכתיבה כדי ליצור מדגם מייצג.

אבל האספקט המבריק ביותר של בננות הוא ביחסי הקהילה. הדיונים שעורכים הגולשים על כל כתבה הם ארוכים, משעשעים ונותנים לנו הצצה לאפשרויות הנפלאות הטמונות בחיי קהילת אינטרנט בריאה. כזו שלא מתישה אותך וממלאת אותך בגועל, כזו שמאחסנת דיאלוגים טובים, מגיעה למקומות רחוקים. טעינת ההודעות מתרחשת ברקע, בזמן שהגולש קורא את הטקסט, כך נחסך אותו זמן טעינה מקולל המוכר מכל שאר אפליקציות הפורומים המתישות, ויתרון אחד נוסף – ראבאק, לא צריך ללחוץ על כל הודעה ולגלות שתוכנה שורה וחצי של דברי בלע.

בקיצור, סלעי'לה, לא אוהב בננות? אולי "וואלה! תוכנות" מתאים לך יותר. כמו שאמרו רבים וטובים לפני ואחרי – בננות היא פשוט אפליקציה נהדרת.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully