וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סופרפארם ופיליפ חדד יועצים השקיעו 6 מיליון דולר בפורטל אינטרנט משפחה חדש

5.11.2000 / 15:16

בשלב הראשון יספק האתר תוכן בלבד, אך בהמשך יהיה בו גם מסחר אלקטרוני; בפורטל מועסקים 50 עובדים

רשת "סופר-פארם" וחברת פיליפ חדד יועצים השיקו היום, בהשקעה של 6 מיליון דולר את הפורטל החדש בשם Blife, המתמחה בנושאי משפחה ובריאות. לצורך הקמת הפורטל הוקמה חברה חדשה, בבעלות משותפת של סופר-פארם (80 אחוז) ופיליפ (20 אחוז).

מנכ"ל סופר-פארם, ליאור רייטבלט, אמר: "שיתוף הפעולה עם פיליפ חדד נולד בעקבות ארבע שנים של עבודה משותפת בתחומי השיווק, העיתונות וקידום המכירות בעולם התינוקות". חדד, שימונה למנכ"ל החברה המשותפת, מעריך שבתוך שנה וחצי יגיע מספר הלקוחות הקבועים של האתר לכ-100 אלף.

Blife הוא הפורטל למשפחה והורות הגדול הקיים היום ברשת. בבעלות האתר חברת תוכן וחברת טכנולוגיה, המעסיקה כ-50 עובדים. האתר Baby&Mom יהיה הראשון בפורטל, ובעקבותיו יוקמו 5 אתרים נוספים בנושאי יופי, בריאות, נוער ועוד.

לפי שעה יהווה הפורטל אתר תוכן בלבד, אולם בכוונת הגופים המחזיקים במניות האתר להפכו בהמשך גם לאתר סחר אלקטרוני. לפורטל שיתוף פעולה, לדברי הנהלתו, לשנה הקרובה עם שותפים אסטרטגיים כמו ארקיע, ד"ר פישר ועוד. הפורטל יאפשר סיורים וירטואלים בחדרי לידה וניהול אלבום ויומן אינטראקטיבי לתינוק ויעניק שירותי טיפת חלב בשעות חריגות.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully