וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הימרו על מספר הבית של אליאן גונזלס - וזכו במיליון דולר

5.11.2000 / 13:49

כת אמריקאית מאמינה כי לילד הקובני כוחות קסומים; קדחת ההימורים על מספר הבית עברה גם לקובה; פרשת גונזלס הסעירה את העולם בשנה האחרונה ובסיומה הוחזר הילד למשפחתו בקובה

כת של אמריקאים המאמינים כי לילד אליאן גונזלס כוחות קסומים, זכתה באישור נדיר ומוחשי לאמונתה. הקבוצה, המונה 192 איש, זכתה יחד במיליון דולר בלוטו, לאחר שחבריה הימרו על מספרי הבית בו שהה הילד בן השבע, במיאמי ארה"ב.

הפרשה החלה לאחר שדודו של אליאן הודיע כי יקנה את הבית בארה"ב בו שהה הילד, שנמצא ברחוב שמספרו 2319.

תושבי מיאמי, שמעו את הדברים, רשמו מייד את מספר הבית, מתוך אמונה כי מדובר במספר מזל, ושלחו טפסי לוטו המכילים את המספרים. לאחר החלוקה של הכסף בו זכו, קיבל כל אחד מהם חמשת אלפים דולר. הצירוף הקסום אפילו הגיע להוואנה, ובן דודו של גונזלס הימר גם הוא על המספר, וזכה.

מאות תושבי השכונה של גונזלס זכו אף הם בסכומי כסף נכבדים, לאחר שהימרו אצל סוכני הימורים בלתי חוקיים על המספר המנצח. אחד מסוכני ההימורים דיווח כי שילם עשרת אלפים דולר למהמר שהשקיע שני דולר בלבד.

פרשת אליאן גונזלס הסעירה את ארצות הברית וקובה לפני כחודשיים. אליאן נמלט יחד עם אמו ואביו החורג מקובה לפני כעשרה חודשים. אמו טבעה ואליאן שהה מאז אצל קרוביו במיאמי, שרצו לאמץ אותו. הפרשה יצרה תקרית דיפלומטית, וסוכנים פדרליים פרצו לביתם של הקרובים במיאמי, לקחו משם את אליאן והשיבו אותו לאביו שהגיע לארה"ב מקובה. גם בית המשפט דחה את עתירתם של בני המשפחה בארה"ב, והורה על החזרת הילד לקובה. מאז מאמינים חלק מתושבי מיאמי כי לילד יש כוחות משיחיים.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully