וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בקצב המצב

5.11.2000 / 12:42

פסטיבל עכו ננעל אמש. הפסטיבל, שנדחה וצומצם, התאפיין בעיקר בצופים מעטים ושממון. את פרס ההצגה הטובה קיבלה "חסד מופלא" של המחזאי הותיק דני הורוביץ. עוד הוחלט כי את פרס השחקן המצטיין אין למי להעניק

פסטיבל עכו לתיאטרון אחר ננעל אמש (מוצאי שבת) בחצות. הפסטיבל, ה- 21 במספר, התאפיין במיעוט מבקרים ובחוסר התלהבות שנבעו בעיקר מהמצב הביטחוני, אותו מצב שגרם לדחייתו של הפסטיבל ממועדו המתוכנן בחול המועד סוכות. רבים יציינו את הפסטיבל כחלש והעצוב ביותר ב- 21 שנות קיומו – הצגות בוטלו וקוצרו, המופעים פוזרו, ללא תיכנון חכם, על פני העיר, ומעט צופים הגיעו למקום ליהנות בשל הפחד מפני פיגועים.

בתחרות הרשמית של הפסטיבל זכתה בפרס ההצגה הטובה "חסד מופלא" בבימוי דני הורוביץ. בפרס הבימוי זכה מורדי גרשון עבור "השעשואום" ובפרס השחקנית זכו ריטה שוקרון צרפתי וסיגלית פוקס על משחקן ב"לפעמים עוברים פה פילים". פרס השחקן לא הוענק השנה – השופטים לא מצאו שחקן הראוי לו (מעניין מאוד, באמת אמא אמרה לי לא מזמן שמחפשים שחקנים ב"הבימה").

פסטיבל עכו לתיאטרון אמור היה להתקיים בחול המועד סוכות ולהימשך כשבוע ימים. מספר הצופים המצופה עמד על כרבע מליון איש. אך, כזכור, נדחה הפסטיבל בשל פרוץ המאורעות הביטחוניים וצומצם לסוף השבוע האחרון. מאוחר יותר, אף נכפתה על הפסטיבל הפסקת הפעילות לאורך כל השבת, עובדה שהשאירה לפסטיבל יומיים פעילות "נטו". למרות הנתונים המאכזבים, הצהירו מארגני הפסטיבל כי הפסטיבל עמד בציפיות (שמן הסתם היו נמוכות).

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully