פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   תגובת נגד לקופיקס? סצינת קפה הגורמה משגשגת

   במקום עוד כוס קפוצ'ינו בחמישה שקלים רשתות בתי קפה מקדמות טרנד חדש - תערובות של קפה איכותי במחירים גבוהים מהממוצע. האם הציבור הישראלי יאמץ קפה לאניני טעם? מתוך המהדורה

   תגובת נגד לקופיקס? סצינת קפה הגורמה משגשגת

   עוד במהדורה:

   כך הפכו בריכות השחייה הפרטיות למלכודות מוות. הותר לפרסום כי הילדות שמצאו את מותן בבריכת שחייה בסביון הן קורל שרי ואור קורן בנות ה-11. מותן של הילדות בערב חג שבועות מצטרף לשורה של מקרי טביעה של ילדים בסביבה ביתית או בצימרים - לא פחות משמונה מקרי מוות כאלה אירעו בשנה האחרונה בישראל. לנתון הזה מצטרפת עלייה בביקוש לבריכות שחייה פרטיות. מהן הסכנות הנשקפות בבריכה פרטית?

   סקר: רוב הציבור מאמין לטענת משרד האוצר ולא למשרד הביטחון. ההתגוששות של משרד האוצר ומשרד הביטחון על רקע התקציב הגיעה השנה לשיאים חדשים, עם הטחת עלבונות והאשמות הדדיות . סקר של המכון הישראלי לדמוקטיה ומכון אוונס באוניברסיטת תל אביב מצא כי הציבור הישראלי דווקא נוטה לאמץ את עמדתו של יאיר לפיד על פני זו של בוגי יעלון.

   איש השבוע: אביו של החייל האמריקאי החטוף. מהזדהות עם העם האפגני, דרך לימוד שפת הפשטו ועד גידול זקן עבות כמו החוטפים של בנו. רוברט "בוב" ברגדהאל, אביו של החייל האמריקני בו ברגדהאל שנשבה בידי הטליבאן באפגניסטן, הפך לכוכב האמיתי בסיפור השיבה של בנו.

   התחזית: הלילה מעונן חלקית, מחר ירידה בטמפרטורות והן תהיינה נמוכות מהרגיל בעונה, בשבת דומה. סיכוי לטפטוף במהלך סוף השבוע.

   צפו במהדורה המלאה.