חשד: האם יצאה מהבית - הסבתא חטפה הנכדים ונעלמה

נכדיה של תושבת הצפון בת 60 באו לביקור מרוסיה והתארחו בביתה. על פי החשד, היא נעלמה עמם בשל התנגדותה לאופן חינוכם. בעבר נעלמו היא ובתה לאביהם של הילדים

  • חטיפות
אחיקם משה דוד
אמם התגוררה בעבר בישראל. שני הנכדים (צילום: חטיבת דובר המשטרה)

המשטרה פתחה בחיפושים אחר תושבת הצפון בת 60 החשודה חטפה את נכדיה, בני 4 ו-5. הילדים באו לפני שבוע וחצי לחופשה בארץ מרוסיה, שם הם מתגוררים עם אמם, בתה של הסבתא החשודה. האם, בת 29, התגוררה בעבר בישראל.

אתמול (ראשון) אחר הצהריים יצאה האם לטיפול במרפאת שיניים. על פי החשד, הסבתא ניצלה זאת, נטלה עמה את שני הנכדים ויצאה מהבית. היא הותירה מכתב שבו הסבירה כי הסיבה למעשה היא חוסר שביעות רצונה מהאופן שבו הוריהם של הילדים מחנכים אותם.

אתמול בלילה, משהסבתא לא שבה לביתה, הגישה אמם של הילדים תלונה במשטרה. חקירת המשטרה העלתה כי הסבתא תכננה מבעוד מועד את החטיפה לכאורה, בין היתר בשל מערכת יחסים טעונה עם חתנה, המתגורר גם הוא ברוסיה.

עוד בוואלה! חדשות:
אמו של נרצח הקליטה עד – והובילה למעצר החשוד
שכני התינוק שנחנק: "כמה מקרי רשלנות עוד יקרו?"
מדוע ברקת מעכב הדיונים לפתיחת הסינמה סיטי בשבת?

טוב לדעת (מקודם)

מדרסים בהתאמה אישית בחצי שעה - ואתם יוצאים לחיים חדשים

לכתבה המלאה
מערכת יחסים טעונה עם החתן. הסבתא (צילום: חטיבת דובר המשטרה)

לוואלה! חדשות נודע כי לפני שנתיים התרחש אירוע דומה שנבע ממערכת היחסים הגרועה בין הסבתא לחתנה. אז נעלמו הסבתא ובתה יחד עם הילדים ובמשך תקופה ארוכה נסעו ברחבי רוסיה בניסיון לברוח מאבי הילדים.

קצין אגף המבצעים של משטרת חיפה, סגן-ניצב אלי מגן, אמר כי אין ראיות לכך שהסבתא מתכוונת לפגוע בנכדים. כפי הידוע, מטרתה היא להפריד בין הילדים לבין הוריהם.

לפניות לכתב אחיקם משה דוד: ahikam77@walla.co.il

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully