וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

תא"ל אפי איתם - "מסרב לדבר פוליטיקה"

5.11.2000 / 8:56

כך טוענים ראשי המפד"ל בניגוד לפירסומים בסוף השבוע לפיהם איתם מנהל עימם מגעים להצטרפותו; ח"כ יהלום: "כשאנחנו שואלים אותו הוא משיב: "נוכל לדבר רק לאחר שאשתחרר מצה"ל"

ראשי המפד"ל הכחישו היום את הידיעות שפורסמו בסוף השבוע לפיהן, תא"ל אפי איתם, ניהל עימם מגעים להצטרף למפלגה.

איתם, עומד לפרוש מצה"ל לאחר החלטת הרמטכ"ל על אי קידומו. "כשאנחנו שואלים אותו לגבי האפשרות הזאת הוא משיב: "רק לאחר שאשתחרר מצה"ל נוכל לדבר", אמר אתמול בתגובה יו"ר סיעת המפד"ל, שאול יהלום.

ערוץ 2 פירסם בסוף השבוע כי איתם הצהיר כי הוא מתכוון להצטרף למפד"ל בשני תנאים, שהוא יעמוד בראש הרשימה, ושהוא יקבע את מועמדי חמשת המקומות הראשונים, בעוד שההנהגה הקיימת תוצב החל מהמקום השישי.

על כך הגיב ח"כ יהלום כי הוא ישמח לראות את איתם במקום גבוה בצמרת. ובאשר לתנאי השני - בחירת חמשת המקומות הראשונים, ענה יהלום כי "המפד"ל היא מפלגה דמוקרטית, ואף אחד לא יכול להבטיח הבטחה כזו. "אני בטוח שאיש לא הבטיח אותה מפני שהוא מסרב ובצדק לעסוק בפוליטיקה כל עוד הינו בשירות צבאי", אמר.

מנהיג המפד"ל, הרב יצחק לוי, המתאבל על מות בתו, אמר ערב היוודע דבר מותה בפיגוע בירושלים, כי הוא או חבריו מעולם לא דיברו עם איתם בנושא זה. "לא מפני שאייננו רוצים בו, אלא מפני שהוא מסרב לדבר פוליטיקה".

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully