מהרפז ועד לנמל אשדוד: גבי אשכנזי - מסתבך סדרתי

מיהו איש השבוע? רמז: האפיפיור לא הולך לשום מקום בלעדיו

תואר איש השבוע הולך לאדם עם אחד התפקיד הרוחניים ביותר סביב האפיפיור: האיש שמסדר את גלימתו של הכס הקודש כשהיא מתבדרת ברוח. מתוך המהדורה

המהדורה
מערכת וואלה!

עוד במהדורה:

ההסתבכויות של גבי אשכנזי: מי שהיה קונצנזוס לאומי הפך בשנים האחרונות למסתבך סדרתי. מפרשת מסמך הרפז שזעזעה את אמות הסיפים של מערכת הביטחון ועד לעדות שמסר בפרשת השחיתות של יו"ר ועד העובדים של נמל אשדוד, אלון חסן. כיצד הפך הרמטכ"ל מאחת ההבטחות של ישראל למי ששמו נקשר בפרשות פליליות ?

מפת הרעש החדשה של ההמראות והנחיתות בנתב"ג: מסלול חדש להמראות ונחיתות מטוסים נחנך היום בנמל התעופה הגדול של ישראל. המטוסים הנכנסים לשדה יגיעו כעת מכיוון צפון, צעד שאמור להקל על מפגעי הרעש מהם סובלים תושבי דרום תל אביב, ולהגדיל את כמות ההמראות והנחיתות בנמל. אך לא כולם יהיו מרוצים מהמסלול החדש - איזו עיר תצטרף למועדון נפגעות הרעש? כתבנו אבי אשכנזי עם הפרטים.

מדוע זרועות התמנון לא מסתבכות? מדענים ישראלים מהאוניברסיטה העברית בירושלים חקרו את הסיבה לכך ששמונה זרועותיו של התמנון, בעלות מאתיים כריות הצמדה, אינן מסתבכות זו בזו. מדוע התגלית הזו חשובה ואיך היא משפיעה על פיתוחים בתחום הרפואה והרובוטיקה?

התחזית: הלילה מעונן חלקית, מחר שרבי בכל הארץ, בשבת השרב יישבר ויש סיכוי לאובך.

צפו במהדורה המלאה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully