וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לאה רבין: נפשי היתה עם ההמון בכיכר

5.11.2000 / 7:48

אלמנתו של ראש הממשלה יצחק רבין אושפזה בבית החולים בסוף השבוע וצפתה בעצרת בטלוויזיה; "חשוב שכולם יבינו כי הסכם אוסלו לא מת", אמרה; הכחישה כי התנגדה לבואו של ברק לעצרת; אם יישתפר מצבה תשוחרר לביתה בעוד יומיים

אלמנתו של יצחק רבין, לאה, לא השתתפה אמש בעצרת לציון חמש שנים למותו של בעלה. היא עדיין מאושפזת בבית החולים "רבין" בפתח תקווה לאחר שחה בסוף השבוע בליבה. אם יישתפר מצבה היא תשוחרר בעוד יומיים.

בראיון לגלי צה"ל היום אמרה הגברת רבין כי התקשתה לראות את ההמונים אמש בכיכר מבלי להיות עמם. "פיזית אני חשה יותר טוב, אך נפשית קשה לי היום, השלמתי שלא אהיה בכיכר אך ליבי היה עם תומכי השלום", סיפרה. לדבריה היא התרגשה מאוד לראות את הטקס בטלוויזיה. "חשוב שהנואמים דיברו בו על השלום. העצרת היתה לא פוליטית כפי שתוכנן", אמרה.

רבין הכחישה את הטענה כי התנגדה לבואו של ראש הממשלה, אהוד ברק, לעצרת. "לא נכון לומר שלא רציתי שישתתף בה, סך הכל רצינו שהעצרת תדגיש את העובדה שהסכם אוסלו לא מת, וברק פעל לאחרונה בניגוד להסכם אליו הגיע בעלי", אמרה רבין. ראש הממשלה הגיע אמש בתום נאומו בכיכר לביקור אצל רבין ואיחל לה החלמה מהירה.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully