נושאים חמים

גברת "ללקק את האצבעות"

תואר הכבוד הולך השבוע לאישה שהוכיחה שהאדם אינו מותר מן הבהמה כשהתנפלה בצרחות על חברי ארגון למען זכויות בעלי חיים שמחו על אכילת בשר במיצג של פגרים של חתולים על מנגל. מתוך המהדורה

חדשות מתפרצות לפני כולם הורידו עכשיו הורידו עכשיו להורדת האפליקציה מ-Google Play להורדת אפליקציה מ-AppStore

עוד במהדורה:

תלמידים נצורים במצדה בגלל הסערה: כמאתיים תלמידים והוריהם נצורים בחניון מצדה ללא חשמל ומים בגלל שיטפונות עזים. הקבוצה שיצאה לטיול בני מצווה את עצמה תקועה באוטובוס בחוסר אונים, "הבנתי שיש להם מעט מים וזהו. האמת היא שאין לנו שום תקשורת איתם. ההורים שנשארו בבית פתחנו חמ"ל" מספרת אמו של אחד הילדים. מזג האוויר הסוער ביממה האחרונה שובר את שיאי הגשם בחודש מאי מאז שהחלו בארץ מדידות המשקעים. בדרום שטפונות, כבישים חסומים ומטיילים שתקועים.

לחיאני הבטיח שהוא "נקי ללא רבב" אך הודה בהפרת אמונים: ראש עיריית בת ים לשעבר, שלמה לחיאני, הכחיש שוב ושוב את החשדות המיוחסים לו והצהיר כמעט בכל הזדמנות כי הוא "נקי, צח וטהור". היום, כשבית המשפט הרשיע אותו בשלושה סעיפים של מרמה והפרת אמונים במסגרת הסדר טיעון, הוא כבר אמר: "אני נוטל אחריות על עצמי, אני רוצה להשאיר הכול מאחוריי וללכת קדימה".

קריית שמונה זוכה בגביע המדינה - אתם מתעניינים בבארסה. קבוצה קטנה, רוב חובבי הספורט בעיר בכלל אוהדים קבוצות אחרות, ומירוץ האליפות בספרד רותח: כל ההסברים למה גם כשעירוני קריית שמונה זוכה בגביע היסטורי - זה לא ממש מעניין.

תחזית: הגשם ייחלש בהדרגה, מחר עליה קלה בטמפרטורות עם סיכוי לגשם בשעות הבוקר, בשבת עלייה קלה נוספת בטמפרטורות.

צפו במהדורה המלאה.