פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אישום: נהג אמבולנס בזז כסף ותכשיטים מגופות

   נהג האמבולנס הפרטי ועוזרו נאשמים בכך שבלפחות חמישה מקרים שונים גנבו רכוש יקר ערך מגופות אותן נשלחו לפנות, לאחר אירועים כמו תאונות דרכים או מקרי מוות על רקע פלילי

   אזיקים (אורי לנץ)
   החקירה החלה בעקבות גניבה של מכשיר טלפון סלולרי וכסף מגופו של קורבן תאונת דרכים קטלנית (צילום אילוסטרציה: אורי לנץ)

   לבית המשפט הוגש אתמול (שלישי) כתב אישום נגד נהג אמבולנס ועוזרו, הנאשמים כי בחמישה מקרים שונים בזזו רכוש וכסף מגופות שאותן נקראו לפנות. לכתב האישום קדמה חקירה של אגף התנועה בשיתוף עם תחנת המשטרה במודיעין. החקירה החלה בעקבות גניבה של מכשיר טלפון סלולרי וכסף מגופו של קורבן תאונת דרכים קטלנית בעת שהגיעו לפנותו מן הזירה. עפ הימשכות החקירה, הגיעו לידי השוטרים עדויות דומות ממשפחות של הרוגים, על כך שמגופות קרוביהם נעלמו חפצים אישיים, תכשיטים וכסף.

   חקירת המשטרה העלתה כי מדובר בחברת אמבולנס פרטית, העובדת בשיתוף עמה ומפנה גופות לאחר אירועים כמו תאונות דרכים או מקרי מוות של אירועים פליליים. שני עובדי החברה, הנהג ועוזרו נעצרו, ואתמול, כאמור, הוגש נגדם כתב האישום בגין גניבת החפצים.

   פרקליטו של אחד הנאשמים, עו"ד שי רודה, מסר: "בית המשפט לא קיבל את בקשת התביעה להשאירם במעצר בית עד תום ההליכים. אנחנו נלמד את חומר התביעה ונגיב בהתאם בבית המשפט. מרשי לא מודה במעשה ואני מקווה כי בית המשפט יקבל את טענותיו".

   וואלה! חדשות - הסיפורים החמים:
   קצינים בנח"ל: "הצבא איבד שליטה על מחאת הלוחמים"
   "פואד היה חבר בחמישה בתי קזינו יוקרתיים בלונדון"
   חשד: בעלי מלונות בירושלים העלימו 50 מיליון שקל

   לפניות לכתבת דנה ירקצי - danayark@walla.co.il