וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ימים נוראים. למי?

ורד כהן-ברזילי

27.8.2002 / 15:23

חזן מבני ברק נעצר לאחר שאשתו התלוננה כי הוא מכה אותה ומתעלל בה; בבית המשפט ביקש התחשבות: הוזמנתי להתפלל בחו"ל בימים הנוראים; השופט הרגיע אותו ושיחררו בערבות של 1,500 שקל

אשה חרדית, תושבת בני ברק, אזרה אומץ והתלוננה במשטרה כי בעלה מכה אותה ומעביר אותה מסכת התעללויות. הבעל נעצר, ולשמחתו הסתבר לו שהוחלט לשחררו בתנאים מגבילים. הוא היה כה מופתע עד שלא האמין למזלו הטוב, והתחנן בפני השופט שיחוס עליו. השופט מיהר להרגיעו, הודיע לו כי בין כה המשטרה הסכימה לשחררו ונתן לו לשלם ערבות עצמית נמוכה, בסך 1,500 שקל. הבעל המשיך לבקש הקלות, והשופט נאות לעכב את התשלום ביומיים.

זה מהלך האירועים שהתרחשו הבוקר בבית משפט השלום בתל אביב. האישה התלוננה במשטרה כי בעלה מכה אותה, משליך עליה חפצים ומשליט טרור בבית. כמו כן סיפרה כי איים עליה שיכניס אותה בכוח לבית חולים לחולי נפש וכי בעבר איים לרצוח אותה.

הבעל, בן 63, נעצר והובא היום לבית המשפט, בצירוף בקשה לשחררו בתנאים מגבילים. הבעל חשש פן יוצא נגדו צו עיכוב יציאה מן הארץ, וביקש את רחמי השופט. הוא טען בפניו כי הוא חזן במקצועו וכי הוזמן להתפלל בבית כנסת בחו"ל לכבוד הימים הנוראים. השופט, חנן אפרתי, הרגיע אותו והסביר כי המשטרה מבקשת רק לשחררו בתנאים מגבילים.

לפיכך, שוחרר לחופשי בתנאי ערבות עצמית וערבות צד ג' על סך 3,500 שקלים, כמו כן הוא נדרש להפקיד 1,500 שקלים במזומן. על מנת להקל עליו בגיוס הכסף - התיר בית המשפט בהסכמת המשטרה לדחות את מועד ההפקדה ביומיים. בנוסף לתנאי הערבות נאסר עליו ליצור קשר עם רעייתו, או להתקרב אליה ברדיוס הקטן מקילומטר, למשך 30 יום.

ממשרד דוברת משטרת תל אביב נמסר בתגובה כי הבעל הכחיש את המעשים המיוחסים לו למעט האיום שישלך אותה לבית החולים לחולי נפש. כמו כן נמסר כי מבחינת חומר הראיות נגדו לא נמצאה עילה לבקש את הארכת מעצרו.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully