וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מונופול שנות ה-2000- חברות אינטרנט ומסחר במקום רחובות ומלונות

3.11.2000 / 11:06

יצרני המשחק הקלאסי החליטו להתאימו לעידן ההיי טק; החיילים, שעד עתה היו בצבעים שונים, ילבשו צורה של מחשב נייד ועכבר; את המונופול יהיה ניתן לרכוש על אתרי אינטרנט; החברה המשווקת: "חברות הדוט.קום מהנות יותר"

המשחק הישן והמוכר - מונופול, צועד אל שנות האלפיים ומשדרג את הנכסים שמוצעים לרכישה לחברות אינטרנט.

בלוח החדש ניתן יהיה למצא חברות חיפוש - יאהוו ואלטויסטה, אתרי עסקים - סי.בי.אס, מרקטווטש.קום, ואתרי ספורט - פוקס ספורט.קום וספורטליין.קום. החיילים, שעד עתה נראו כפינים זעירים, ילבשו צורה הייטקית חדשה - ומעתה ישוטטו על לוח הקרטון בצורת מחשב נייד ועכבר מחשב.

חברת "הסברו", משווקת המונופול, מאמינה כי המשחק החדש משקף את המסחר החדש של המאה ה-21. דובר החברה, מרק מוריס: "כאשר המשחק המקורי הוצג לראשונה, זה היה בשיאו של הדיכאון הגדול, והחלומות היו לרכוש נכסי נדל"ן. כיום, המשחק הקלאסי ממשיך להיות פופולרי גם היום, אבל חברות הדוט.קום מהנות יותר משום שהן עוסקות ברכישת מונופול על תעשיית החברות".

בחברה מאמינים כי הפופולריות של המשחק לא תפגם בעידן האינטרנט, בייחוד בגרסתה החדשה. "האינטראקציה החברתית שמספק המשחק הישן דרושה לבידור הביתי", סובר מוריס. "אנשים עדיין מעריכים את האינטראקציה החברתית והם מאמינים כי הדרך הטובה ביותר להשיג אותה היא בעזרת המשחק".

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully