וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סמי הורי נגד השמנת של "תנובה" - למי יש יותר כבוד?

3.11.2000 / 9:05

השחקן תובע מהחברה ומחברת "סקאל דיוטי פרי" סכום של 375 אלף שקלים; שתי החברות יצאו במסע פרסום משותף והשתמשו בתמונותיו גם על מוצרי חשמל; פרקליטיו של הורי: הפרסום אינו הולם את הסטנדרטים הגבוהים המאפיינים את עבודותיו

השחקן סמי הורי - הקאזה של שמנת "תנובה", תובע מהחברה ומחברת "סקאל דיוטי פרי" סכום של 375 אלף שקלים בטענה שהם השתמשו בדמותו בפרסומת משותפת מבלי לתת את הסכמתו לכך.

לאחר שצעד ברחובות יפו עם חולצתו המתנופנפת ובידו שמנת תנובה, צועד הורי בדרך לבית משפט השלום בת"א ובידו כתב תביעה. הורי טוען כי תנובה הפרה את תנאי ההסכם שנחתם עימו עבור הפירסומת לשמנת של החברה, ופגעה בתדמיתו. לטענתו, החברה השתמשה בתמונותיו גם על מוצרי החשמל של סקאל, במסגרת מסע פרסום משותף של השתיים בשם "שמנת מחשמלת".

על פי הפירסום ב"מעריב", דורש הורי שהחברות יפרישו לו חלק מהמזומנים שהרוויחו במסגרת המבצע. "עשו עושר על חשבונו, ועליהן לפצותו", נטען. הורי אומר, כי לו הסכים לפרסם את תמונותיו המחשמלות על מוצרי סקאל, היה דורש עבור כך סכום כסף גבוה יותר בעיקר משום המוניטין שרכש לעצמו עם השנים, וכן מכיוון "שהפרסום אינו הולם את הסטנדרטים הגבוהים המאפיינים את עבודותיו".

כתב הגנה טרם הוגש.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully