וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מישיגן: שתי שנות מאסר לאשה שייבשה את בנה במייבש כביסה

2.11.2000 / 22:56

האם נעלה את בנה בן השש במייבש והפעילה אותו, כדי להעניש את הילד שהתחבא בתוך המכונה; אחותו הוציאה אותו משם לאחר שתי דקות, כשהו סובל מחבלות וכוויות בכל גופו

שתי שנות מאסר נגזרו היום על אישה, ממישיגן בארה"ב, שהכניסה את בנה למייבש כביסה והפעילה אותו. הילד בן שש הוצא מהמייבש לאחר דקות ספורות על ידי אחותו בת השמונה. הוא נפצע בכל גופו ונמצא בהלם.

טרסה ג'רו, בת 28, הודתה בחודש ספטמבר באשמה של ניצול ילדים מדרגה ראשונה. היא אמרה שהיא נעלה את בנה במייבש כדי להעניש אותו, לאחר שנכנס אליו בזמן משחק "מחבואים", למרות שהיא אמרה לו לא לעשות זאת. "אני יודעת שעשיתי משהו רע", אמרה האם בעדותה בבית המשפט, "אני רוצה להתנצל בפני משפחתי וילדי. אני אוהבת את בני בכל מאודי".

גופו של ראיין בן השמונה היה מכוסה בחבורות ובכוויות, לאחר שהסתובב בתוך המייבש במשך שתי דקות. השופט המחוזי טען שהפגיעה הנפשית שספג היתה חמורה יותר. ראיין ואחותו בת ה-8 הועברו למשמורת אצל סבם וסבתם. האב של הילדים חי בנפרד מאמם, והוא דיווח לרשויות על המקרה, לאחר שגילה את הפצעים על גופו של הבן בזמן ביקור אצל ילדיו.

עורך דינה של האם ביקש מהשופטים לנהוג כלפיה בסלחנות, בהתחשב בעובדה שהיא סובלת מסרטן השחלות, השכלתה מוגבלת ואין לה עבר פלילי. אביהם של הילדים אמר שהוא חושש שעונש מאסר רק יזיק לאשתו, במיוחד אם לא יתלווה אליו טיפול פסיכולוגי. "אני לא רוצה לראות אותה בכלא. לפחות עד שהמצב הבריאותי שלה ישתפר", הוסיף האב.0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully