וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אטלנטה: 25 גברים אנסו בת 13, במשך 12 שעות

2.11.2000 / 18:40

הילדה הסובלת ממגבלה שכלית, נאנסה תחילה על ידי ארבעה גברים שפיתו אותה להיכנס לדירתם; לאחר מכן לקחו אותה לדירה נטושה שם הצטרפו אליהם עוד 21 גברים; דוברת המשטרה: "מעולם לא נחשפתי למעשה כל כך ברברי"

ילדה, בת 13, עם מגבלה שכלית, פותתה לרדת מהאופניים עליהם רכבה בפרבר באטלנטה ולהיכנס לבית דירות. שם היא נאנסה והותקפה מינית על ידי 25 גברים ונערים, במשך 12 שעות רצופות. התוקפים היו בגילאים 17 עד 27.

"מעולם לא נחשפתי למעשה כל כך ברברי", אמר דובר המשטרה המקומית. עד כה נעצרו חמישה חשודים במעשה, והמשטרה מחפשת אחר שבעה נוספים שזוהו על ידי הנערה.

החשודים מואשמים כי בליל ה-13באוקטובר אנסו בברוטליות ותקפו מינית ילדה מוגבלת. לדברי המשטרה, ארבעה גברים, שסיימו לצפות במשחק כדורגל בבית ספר תיכון, פגשו את הנערה כשהיא רוכבת על אופניה בשביל סמוך. הם שכנעו אותה להצטרף אליהם לדירתם, שם אנסו אותה. לאחר מכן הם לקחו אותה לדירה נטושה, הנמצאת בקומפלקס הדירות בו הם מתגוררים. שם הצטרפו 21 גברים נוספים למעשה, ואנסו אותה באכזריות במשך שעות.

הילדה חזרה לביתה רק בשעה ארבע לפנות בוקר. "היא סיפרה לאימה כי היא יודעת שקרה לה משהו, שלא היה צריך לקרות לה", סיפר דובר המשטרה. האם לקחה אותה מיד לבית החולים שם טופלה ושוחררה.

דיירי קומפלקס הדירות, שבו בוצע המעשה, נדהמו לשמוע על המקרה. לדבריהם, הם תמיד חששו מאדם צעיר שמתגורר בבניין דו קומתי, הנמצא בסמיכות לקומפלקס. מריה קפיז, אחת הדיירות המתגוררת בשכונה, סיפרה כי היא אינה מרשה לבנה הצעיר לשחק בחוץ יותר מחצי שעה ביום. "אני לא מרגישה בטוחה פה באזור", אמרה קפיז, "הנערים שמסתובבים ברחובות הם די משוגעים. רוב דיירי השכונה חוששים מהנערים ולא מתירים לילדיהם לשחק זמן ממושך בחצר".

"סביר להניח כי רוב התקיפות המיניות המבוצעות נגד מוגבלים או נכים אינן מדווחות, זאת משום שהקורבנות לא מסוגלים להסביר מה עבר עליהם או שהם נתפסים כלא מהימנים", אמרה הפרקליטה המייצגת קורבנות במרכז לתקיפה מינית, ג'ניפר ביווינס.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully