הצי האמריקאי וחברת רפיון ביצעו ניסוי מוצלח בטיל השיוט טומהוק. מדובר בטיל מתקדם, המבוסס על הטילים שארה"ב שיגרה לעבר עיראק במהלך מלחמת המפרץ ובמתקפה נגד מילושביץ' בסרביה.
הטיל טס בגובה נמוך, המאפשר לו לחמוק ממערכות מכ"ם. בקול ישראל דווח שבדגם החדש מותקנות מערכות ביות מדויקות יותר והוא זול בחמישים אחוז מהדגם הקודם. הטיל המשופר ייכנס לשירות מבצעי בעוד שנתיים.
ארה"ב: ניסוי מוצלח בדגם מתקדם של טיל הטומהוק
24.8.2002 / 9:26