וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ממש אינטר-הד

2.11.2000 / 13:25

רדיוהד פותחת אתר לעיתונאים בלבד. יורק מצהיר: "צריך להרוג את הרוק האלטרנטיבי"

רדיוהד הופכת אט אט לאחת הלהקות הראשונות שיוצרות סימביוזה מוחלטת עם רשת האינטרנט. אחרי שהתבשרנו על ציטוטי מחאה של תום יורק באתר הרשמי ועל הופעות שישודרו בשידור חי לאחר שאלבומם האחרון, "קיד איי", הוגנב לרשת הנפסטר, פותחת עתה רדיוהד אתר חדש, מיוחד לעיתונאים, בו יענו חברי הלהקה (ובעיקר יורק) על שאלות כתבים מכל העולם.

"מישהו צריך להרוג את הרוק האלטרנטיבי במכות אלה", כותב תום יורק בתגובה לשאלת כתב על הסגנון אליו נוטים לשייך את הלהקה. בין הפנינים הנוספות שמספר יורק באתר – "אחד האתגרים הגדולים במוזיקה הוא לנגן בהופעות חיות דברים שהקלטת באולפן בעזרת סמפלרים ומחשבים. 'קיד איי' הוא יצור חסר מין ובעיקר אלבום חמים של חורף".
יורק גם מזכיר שם את "Remain in the light” של הטוקינג הדז, בתור האלבום שהכי השפיע על הלהקה כשהקליטה את "קיד איי". כשנשאל לדעתו על שוק המוזיקה הוא מספר כי "קשה מאוד להיות היום אספן מוזיקה עם כל סניפי הוירג'ין, טאוואר ו-HMV שצצים בכל מקום ומוכרים לך אשליה של בחירה חופשית".

"בימי האוניברסיטה שלי באוקספורד הייתי בעיקר עסוק בלשמור על מלאי של סגריות, בירה ותקליטים", מספק יורק השובב סקופים נוספים, "מנהל הבנק עניין אותי מאוד. אהבתי גם לצחוק על קונסרבטיבים צעירים".

לא כל אחד יכול לשאול את השאלות באתר. כדי לקבל גישה לממשק השאילתות על המשתמש להתקשר עם נציג רדיוהד באזורו ולהוכיח כי הוא עיתונאי המייצג גוף תקשורת מרכזי בארצו.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully