וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אלמנתו של סרן אמיר זוהר: "לא הייתי מוכנה לבשורה"

2.11.2000 / 9:25

זוהר נהרג אתמול בתקרית האש באל חאדר; הותיר אחריו אשה ושלושה ילדים; יובא היום למנוחות בשעה 15:30 בבית העלמין של קיבוץ גלאון; אלמנתו: "הייתי רוצה שכולם יידעו שהוא היה אדם טוב"

סרן אמיר זוהר, בן 34, מירושלים, שנהרג אתמול בתקרית האש באל חאדר, סמוך לבית לחם, יקבר היום בשעה 15:30 בבית הקברות של קיבוץ גלאון, בו נולד. הוא הותיר אחריו אישה ושלושה ילדים (ילד בן 7 ותאומים בני 4).

אלמנתו אורלי זוהר, סיפרה עליו: "הוא בן אדם טוב, הייתי רוצה שכולם יידעו שהוא אדם שמח שרוצה לתת ולעזור". בראיון לגלי צה"ל היא ניסתה לתאר את החיים בלי אמיר. "הם הולכים להשתנות מהקצה אל הקצה. זה לא אבא שבא הביתה בשעה 22:00 ובזה נגמר הסיפור. היה לו חלק מאוד מאוד חשוב בבית. עשינו הכל יחד וזה הולך עכשיו להשתנות", היא אמרה.

"חששתי מהדברים האלה, שהילדים שלי ישארו לבד", מספרת אורלי תוך שהיא נזכרת בשיחה האחרונה עם אמיר, "התקשרתי בצהריים והוא אמר שהוא לא יכול כרגע ושנדבר בערב. קצת שמחנו שהמילואים ביריחו כי הם היו אמורים להיות בבית לחם. חשבתי שזה יותר טוב אבל זה לא".

בערב הגיעה הבשורה המרה: "לא הייתי מוכנה לבשורה בכלל. וזה גם לא יקרה בתקופה הקרובה".

אורלי ואמיר נפגשו בצבא. "הייתי פקידה פלוגתית שלו, הוא היה סגן מפקד פלוגה בגדוד הנדסה ומאז אנחנו ביחד. נסענו למזרח, טיילנו, חרשנו את הארץ מהצפון לדרום."

לשניים שלושה ילדים. אורלי התעקשה לספר להם את החדשות המרות. "אסף בן השבע לא אמר כלום, רק בכה. אמרתי לו שאין ברירה ושצריך להבין. עם התאומים זה יותר קשה. הם שואלים שאלות ואומרים: בואי ניסע לצבא להביא את אבא, אולי אנחנו יכולים לעזור לו".

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully