וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בקרוב: אתר רשמי לביטלס

1.11.2000 / 20:48

באינטרנט יש כרגע עשרות אתרים לא רשמיים של הלהקה הכי מפורסמת בעולם; הדוברת: "זו הדרך הנכונה להציג את הביטלס לדור הצעיר"; יעלה לאוויר במקביל ליציאת הדיסק החדש של הלהקה; שלושת חברי הלהקה שנשארו בחיים, ואלמנתו של ג'ון לנון תרמו להקמתו


30 שנה אחרי שהתפרקו, להקת "החיפושיות" פותחת אתר רשמי. האתר שכתובתו תהיה thebeatles.com יעלה לאוויר ב-13 בנובמבר, במקביל ליציאת דיסק חדש שלהם. לדברי דוברת הלהקה: "לאור כמות האתרים הלא רשמיים בשנים האחרונות, היו הרבה ניחושים לגבי מתי תפתח הלהקה אתר משלה", והוסיפה, "יחד עם יציאת הדיסק החדש, זה הזמן הנכון להכניס את הביטלס לעידן המחשב".

מנהלי הלהקה לא רצו עד עכשיו לפתוח אתר כזה, אבל הם מקווים שהיוזמה החדשה תדבר לדור הצעיר שמחשבים מדברים אליו יותר מתקליטים. "הם חשבו שזו הדרך הנכונה להציג את הביטלס לדור הצעיר", אמרה הדוברת. פול מקרטני, רינגו סטאר ג'ורג' הריסון ואלמנתו של ג'ון לנון, יוקו אונו תרמו תוכן כולם לאתר החדש.

באתר ניתן יהיה לראות קטעי הופעה של הלהקה ו"לטייל" באולפנים המפורסמים בהם הקליטה הלהקה את רוב אלבומיה. בשלב הראשון רוב התוכן של האתר יתבסס על הדיסק החדש, בהמשך יעלה מידע נוסף.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully