וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בטלוויזיה הפלסטינית קוראים לתושבים להכין פצצות לקראת מלחמה

1.11.2000 / 21:24

שעות ספורות לפני הסכם הפסקת האש המשיכו ברשות הפלסטינית להציג קו מיליטנטי; כל העובדים במוסדות חוייבו לעבור קורסים צבאיים וקורסים בעזרה ראשונה; כלי התקשורת הפלסטיניים ממשיכים בשידור דברי הסתה ושירים לאומיים המשלהבים את יצרי ההמונים

מאת שי שריג

הטלוויזיה הפלסטינית מסיתה את הציבור הפלסטיני להכין פצצות ובקבוקי תבערה ולהתכונן למלחמה ממושכת נגד ישראל. קריאה זו הושמעה במהלך שידורי הטלוויזיה אתמול. כתבים ערביים בעזה מדווחים כי קריין הטלוויזיה פנה אל בני העם הפלסטיני וקרא להם להכין פצצות ובקבוקי תבערה כדי להשתמש בהם במאבק מול ישראל.

זוהי קריאה ראשונה מסוגה, המשודרת בטלוויזיה הרשמית של הרשות הפלסטינית. עוד דווח כי הטלוויזיה הפלסטינית קוראת לציבור בשטחים להתכונן לקראת מלחמה עם ישראל. במקביל, החלה הרשות הפלסטינית לחייב את כל עובדי מוסדות השלטון הפלסטיני לעבור קורסים צבאיים וקורסים בעזרה ראשונה, לאור מצב החירום שהוכרז בשטחים.

במהלך השבוע האחרון חרגה הטלוויזיה הפלסטינית פעם נוספת ממנהגה, וסיקרה את לווייתו של איש הג'יהאד האסלאמי שנהרג בניסיונו לבצע פיגוע התאבדות בתוך ישראל. עד היתה זו הפעם הראשונה בה סקרה הטלוויזיה של הרשות לוויה של מתאבד המשתייך לארגון טרור, המתנגד להסכמי אוסלו.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully