וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

עב"ם מטיל אימה על כפריים בהודו

20.8.2002 / 14:09

תושבי אוטר פרדש חיים בפחד מתמיד מכדור מרחף התוקף את התושבים בלילה; 7 מקרי מוות נקשרו ל"תוקף" ורבים אחרים נושאים את צלקותיו; קצין משטרה: מדובר בחרק שיוצר על ידי פקיסטן

באיחור מה משאר העולם, נכנסו תושבי מחוז בהודו להיסטריה מעב"ם מסתורי. ה"טיים" הבריטי מדווח כי שוטרי מדינת אוטר פרדש נאלצו לירות לעבר מאות כפריים אחוזי בעתה שהסתערו על תחנת המשטרה בדרישה לקבל הגנה מהחייזרים המאיימים. התקרית גבתה קורבן אחד בנפש ו-12 פצועים.

העצם המסתורי שתואר ככדור מעופף הפולט אורות אדומים וכחולים תוקף, לפי העדויות, את התושבים באמצע הלילה וגורם להם כוויות או שריטות על פניהם ואיבריהם. ה"תוקף" מהעולם החיצון כונה על ידי המקומיים "מוהאנוצ'ווה" – שורט הפרצופים בדיאלקט המקומי. לפחות שבעה מקרי מוות בלתי מוסברים נקשרו לתעלומת העב"ם ועוררו את זעמם של התושבים המאשימים את המשטרה באוזלת יד.

השלטונות הגיבו להאשמות במגוון הסברים לתופעות, החל מפלישת חייזרים ועד זן חדש של חרקים. לאחד ההסברים המוזרים ביותר אחראי סגן מפקח המשטרה המקומית שטען כי מדובר ב"חרק שיוצר באופן מלאכותי על ידי אלמנטים עויינים מחוץ להודו" – או במילים אחרות, פקיסטן אשמה.

הכפריים באזור המוכה הפסיקו לישון מחוץ לבתים, מה שהם נוהגים לעשות בחודשי הקיץ החמים, מחשש ליפול קורבן למוהאנוצ'ווה. חלק מהתושבים עברו לישון בקבוצות גדולות כדי לחזק את תחושת הביטחון המעורער. צעד נוסף שננקט הוא הקמת "משמר אזרחי" המסייר בכפרים בלילות. באחד היישובים צועדים תושבים בלילה, מכים בתופים וצועקים "כולם להיות ערניים. תוקפים היזהרו!". האזרחים ההיסטריים פירקו את כל צלחות הלויין מהבתים ואפילו השביתו את הרדיו מחשש שהשידורים מושכים את העב"ם.

עיתון מקומי דיווח כי סוכנים ממשלתיים, מאלדר וסקאלי מקומיים, הוזעקו לאזור, תישאלו עדי ראיה וביצעו בדיקות. הסוכנים נאלצו להודות שהכפריים צודקים לאחר שהבחינו בעצמם באישון לילה בהבזק חזק שעבר בשמי האזור.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully