וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

גו נקסט גייסה 22 אלף מנויים חדשים ב-13 שבועות

1.11.2000 / 15:05

לאחר 60 יום של שירות חינם משלמים המנויים 3 דולר בחודש בעבור השירותים; 50 אחוז מהמנויים נכנסים מדי יום לפורטל

חברת האינטרנט הסלולרי GoNext גייסה במהלך 13 השבועות האחרונים 22 אלף מנויים חדשים. היום פרסמה החברה, השייכת ב-51 אחוז לפלאפון וב-49 אחוז לסאני.קום, לראשונה את נתוניה התפעוליים מאז השקתה המסחרית בסוף יולי.

מהחברה נמסר כי קצב הגידול של המנויים היומי עומד על 400 מצטרפים. עוד נמסר כי קצב ההצטרפות צפוי לגדול בחודשים הקרובים עם כניסתם של מגוון מכשירי פלאפון חדשים בעלי דפדפן תומך באינטרנט סלולרי הן ב-HTML והן ב-WAP.

ניתוח נתוני זמן אוויר של מנויי החברה מצביעים על כך שמנוי GoNext גולש בממוצע 100 דקות בחודש, וזאת בנוסף על דקות זמן אוויר voice. המצטרפים חותמים על הסכם התקשרות עם החברה הכולל חיוב בגובה של 3 דולר בחודש, המשולמים בעבור השירותים, לאחר 60 יום של שירות חינם. מנויים משלמים 29 אגורות לדקת גלישה. מהחברה נמסר עוד כי מנוי מבצע 4 כניסות בממוצע ליום ו-50 אחוז מהמנויים נכנסים מדי יום לפורטל.

בחברה רואים שלוש אפשרויות לצמיחה: הגדלת בסיס שותפי התוכן, כיום לחברה 201 שותפי תוכן ; הכנסתן לשימוש של אפליקציות מתקדמות חדשות; והעמקת החדירה לשוק העסקי על ידי פלטפורמות אינטרנט. GoNext מספקת ללקוחותיה שירותים שונים, בהם שירותי בנקאות, ביטוח, דפי זהב, מזג אוויר, מניות, מבזקי חדשות ועוד.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully