וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אימו של דני כץ ז"ל: יום גדול לנו ולפרקליטות

1.11.2000 / 13:24

"16 שנים מתעללים בנו", אומרת מירה כץ, לאחר ששופטי בית נמשפט המחוזי קבעו כי ההודאות שנלקחו מחמשת רוצחי בנה קבילות; בראיון לוואלה! חדשות אומרת כץ: "גורמים ערבים חברו לקבוצות בעיקר מהשמאל כדי לזכות את חמשת הרוצחים"

מאת הלית לוי

מירה כץ אמו של דני כץ, לא הופתעה היום מהחלטת בית המשפט, שקבעה כי ההודאות שנלקחו מחמשת המורשעים ברצח הינן קבילות. לדבריה, לא היה ספק לאורכו של כל התהליך שאלו הם רוצחיו של בנה.

היום היא העדיפה שלא להגיע לבית המשפט, "אנחנו מעדיפים להיקבר לפני שנראה את הרוצחים האלו". היא מאשימה "גורמים ערבים, שחברו לקבוצות מסוימות, בעיקר מהשמאל שחברו ביחד במטרה לזכות את חמשת הרוצחים".

"16 שנים מתעללים בנו. זהו יום גדול לנו ולפרקליטות", אומרת מירה. משפחת כץ לא אהבה בלשון המעטה את החלטתו של נשיא בית המשפט העליון, אהרון ברק, לפתוח מחדש את המשפט. היום היא אומרת על החלטה: "גם היום אנחנו כועסים. השלושה האלו רוצחים שעדיין מטיילים חופשי". כץ חוזרת ומדגישה, "אין לנו שום ספק. אנחנו מצויים בכל פרטי החקירה. השופט מאיר שמגר קבע חד משמעית, אחרי שלוש ערכאות משפט, שהם הרוצחים. אנחנו ידענו את זה. הציבור חייב גם הוא לדעת, מדובר בחמישה ערבים מתועבים, ששלושה מהם מסתובבים חופשי בסכנין ברישיון מדינת ישראל".

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully