"משחקי חברה"

"המתלוננות הראשונות נגד אייל גולן חשודות ששיקרו"

על פי דיווח בערוץ 2, ארבע הנערות הראשונות שהתלוננו נגד הזמר המפורסם מסרו עדות שקר. במשטרה מעריכים כי כתבי האישום שיוגשו בפרשה יתבססו על עדות 4 נערות אחרות מתוך 17

מור שמעוני
20/12/2013
ככל הנראה לא יואשם. גולן(צילום: דרור עינב)

חודשיים אחרי שהתפוצצה הפרשה, כעת מתברר שהמשטרה חוקרת את ארבע הקטינות הראשונות שהתלוננו נגד הזמר אייל גולן בחשד לעדות שקר. בערוץ 2 פורסם אמש (חמישי) כי בדיקה שערכה המשטרה העלתה שכל אחת מהבנות שיקרה שקרים מהותיים. כך למשל, על פי הדיווח, אחת הבנות טענה שהיא הרתה מגולן שגם מימן לה הליך הפלה - דבר שלא היה ולא נברא.

טוב לדעת (מקודם)

אל תתפשרו על מין לא מספק: כך תשפרו ביצועים - עם הנחה בלעדית

מוגש מטעם "גברא"
ככל הנראה כן יואשם. דני ביטון, אביו של גולן(צילום: דניאל בוק)

בבדיקה התברר כי גם שלוש חברותיה של הנערה שיקרו בשורה ארוכה של נושאים - דבר שמסביר את הקשיים המשפטיים בתיק. פרקליטה של אחת הנערות, עורך הדין משה מרוז הכחיש את הטענות מכל וכל ואמר לערוץ 2 שהמשטרה טיפסה על עץ גבוה מדי "ועכשיו היא רוצה לרדת ממנו באמצעות הכפשת המתלוננות".

במשטרה מעריכים כי מבין 17 הנערות שמסרו עדות בפרשה, שלוש או ארבע ייכללו בכתב האישום נגד דני ביטון - אביו של גולן, ושלושה מעורבים נוספים בפרשה. ארבע הנערות שהביאו לפתיחת החקירה לא יכללו בכתב האישום שכן בעדויותיהן נמצאו כאמור סתירות רבות. גורמים במשטרה מעריכים כי כתבי אישום יוגשו בשבועות הקרובים. כנגד אייל גולן ככל הנראה לא יוגש כתב אישום. גולן הודה בחקירתו כי קיים יחסי מין עם כמה נערות, אך אלו היו מעל הגיל המותר, כלומר מעל גיל 16, גיל ההסכמה החוקית.

(עדכון ראשון: 21:11)

  • אייל גולן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully