הדרך אל האושר? 2 זוכים ב-650 מיליון בלוטו בארה"ב

הכרטיסים הזוכים נרכשו בקליפורניה ובג'ורג'יה, אך זהות הזוכים אינה ידועה. "רוב הלקוחות כאן הם חברים, לכן אם מישהו יזכה - אשמח", סיפרה בעלת החנות בה נרכש אחד הכרטיסים

רויטרס
18/12/2013
צילום: רויטרס, עריכה: גדי וינסטוק, קריינות: אביב אברמוביץ'

אומרים שאוהב כסף לא ישבע כסף, אך שני אזרחי ארה"ב לא יחששו עוד מרעב למזומן לעולם: בהגרלת המגה-מיליון בלוטו האמריקני שהייתה אתמול (שלישי) זכו שני תושבי קליפורניה וג'ורג'יה שיחלקו ביניהם סכום דמיוני שעשוי להגיע ל-648 מיליון דולרים (לפני מס) - הפרס השני בגובהו בתולדות המדינה. זהותם של שני הזוכים ה"מעושרים" עדיין לא ידועה.

ידיעות נוספות על הגרלות הלוטו בארץ ובעולם:
זכה בלוטו וחיכה שהשלג יפשיר כדי לאסוף את הפרס
חצי מיליארד דולר בלוטו: מה קורה למי שזוכה בסכום כזה?
היסטריית לוטו בארה"ב: מי יזכה בחצי מיליארד דולר?

הפרס השני בגובהו במדינה. הגרלת הלוטו בארה"ב(צילום: רויטרס)

מיליוני אמריקנים נצמדו אמש במתח למסכים וצפו במספרים שעלו בגורל: 8, 20, 14, 17, 39 והמספר הנוסף - 7. סכום הזכייה עמד תחילה על 555 מיליון דולרים, אך תפח עוד ועוד ככל שנרכשו טפסים נוספים והוא עדיין לא סופי. סיכויי הזכייה עמדו על 1 ל-259 מיליון והיקף מכירות הכרטיסים עמד על 336 מיליון דולרים, הרבה מעל למצופה. הכרטיס הזוכה הראשון נרכש ב"חנות המתנות של ג'ני" בסן חוזה שבקליפורניה, ואילו הכרטיס השני נקנה בג'ורג'יה שבאטלנטה, אחרי למעלה מעשרים הגרלות בהן איש לא הצליח לנחש נכונה את כל ששת המספרים.

ת'אי נגוין, הבעלים של "חנות המתנות של ג'ני" בקליפורניה, סיפרה בהתרגשות: "אני מרגישה טוב, אני לא יודעת אם אצליח לישון הלילה". בתגובה לשאלה אם היא מכירה את בעליו החוקיים של הכרטיס, אמרה: "לא, אך רוב הלקוחות כאן הם חברים, לכן אם מישהו יזכה אני אשמח". הזוכה בהגרלה הבאה שתתקיים בשישי, אם יימצא אחד כזה, "ייאלץ" לשלשל לכיסו רק 15 מיליון דולרים.

טוב לדעת (מקודם)

7 גורמי סיכון למחלות לב ודרך אחת לזיהוי מוקדם ומניעת נזקים ללב

מוגש מטעם שחל
אולי היא הזוכה מקליפורניה?(צילום: רויטרס)
תור של תושבים שמחכים לרכוש את הכרטיס הזוכה, אתמול(צילום: רויטרס)
  • לוטו
  • ארצות הברית

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully