וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סולן אואזיס: "רובי וויליאמס הוא זבל"

1.11.2000 / 11:33

וויליאמס יצא בהפגנתיות מטקס פרסי מוסיקה בלונדון אחרי שליאם גאלגר קרא לו הומו; המאבק בין השניים נמשך כבר תקופה ארוכה; וויליאמס: "הפעם אני פשוט לא אפתח את הפה שלי"

האיש שלנו בבריטניה, רובי וויליאמס, שוב מעורב בבלגנים והפעם אפילו לא באשמתו. וויליאמס יצא בהפגנתיות מטקס פרסי מוסיקה שנערך השבוע בלונדון אחרי מערכה מילולית קצרה עם האויב המושבע, ליאם גאלגר תוצרת אואזיס.

המקום: טקס פרסי המוסיקה של המגזין "קיו" (Q). חזית א': פרס המחבר לשירים קלאסים, הזוכה המיועד: האיש והאגדה, רובי וויליאמס. חזית ב': פרס ההופעה החיה, הזוכה המיועד: ליאם גאלגר מלהקת אואזיס.

כשעלה גאלגר לקבל את הפרס הוא הקדיש אותו לרובי ואמר: "כרגיל האות Q מגיעה לו". גאלגר הסביר, למי שלא הבין, כי האות Q מייצגת את המילה קוויר (QUEER) - הומוסקסואל בעגה המקומית. וויליאמס שזו לו הפעם הראשונה במאבקים עם גאלגר, עלה לבמה לקבל את הפרס בשלוות נפש, כשהוא מתעלם מצעקות הבוז מכיוון השולחן של להקת האם אואזיס.

"אני פשוט מתכוון לשמור על הפה שלי הפעם", אמר וויליאמס שבעבר הזמין את גאלגר לדו קרב דרך אמצעי התקשורת. הקש ששבר את גבו המסוקס של וויליאמס היה כאשר קיילי מינו, זוגתו לשיר "קידס" (KIDS), ונערת פופ אוסטרלית בזכות עצמה, זכתה אף היא לקריאות לעג. וויליאמס קם ויצא בהפגנתיות מהאולם.

בני משפחת גאלגר הרגישו כנראה לא מסופקים ופצחו בסדרת השמצות בתום הטקס. "אני לא שונא אותו, אני פשוט חושב שהוא זבל", אמר ליאם.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully