"משחקי חברה"

פרשת הקטינות: הזמר עומר אדם ימסור עדות

לוואלה! חדשות נודע כי במשטרה חושדים שאדם נכח באחת מ"מסיבות החשק" בהן השתתפו קטינות. עם זאת, הוא אינו חשוד בשלב זה בביצוע עבירות. בסך הכל נחקרו אתמול 10 חשודים

מור שמעוני
22/11/2013
צילום: טל אנגלנדר, דניאל בוק, שלומי גבאי, דוד קורן, עריכה: יותם בן-דוד, קריינות: לירון בארי

הזמר עומר אדם יגיע הבוקר (שישי) למשטרה כדי למסור עדות בפרשת הנערות הקטינות - כך נודע לוואלה! חדשות. יובהר כי אדם אינו חשוד בשלב זה במעורבות בפרשה, אולם במשטרה חושדים שהיה באחת מהמסיבות שבהן נכחו קטינות וששם התבצעו לכאורה עבירות מין. הוא זומן לתת עדות במשרדי היחידה המרכזית של מחוז תל אביב. בסביבתו של אדם אמרו כי הוא התבקש להגיע לתת עדות אופי בהקשר לאחד הנחקרים בפרשה.

אייל גולן נחקר אתמול במשרדי ימ"ר תל אביב על הפרשה ונערך עימות בינו לבין איש התקשורת החשוד בפרשה, ששוחרר שלשום למעצר בית. גולן חשוד בבעילה אסורה בהסכמה של שתי קטינות, בהדחת קטינות לשימוש בסמים ובשימוש בסמים. אתמול נחקרו 10 חשודים, והם אומתו בינם לבין עצמם. רק סמוך לשעה 22:00 בלילה הסתיים היום השני של החקירות.

בתוך כך, מעצרו של אביו של גולן, דני ביטון, הוארך בארבעה ימים נוספים. ביטון חשוד בבעילה אסורה בהסכמה, בסרסור בקטינות ובהדחה לסמים. גם מעצרו של חשוד נוסף בפרשה, צחי אסולין, החבר בצוות ההפקה של גולן ונחשב לאחד האנשים המקורבים אליו ביותר, הוארך בארבעה ימים.

גולן עצמו מתנער ממעשיו של אביו, אולם המשפחה הקרובה מפעילה עליו לחץ: אחותו למחצה, אשר עובדת בחברת ההפקות שלו "ליאם הפקות", מבקשת שלא ימסור פרטים נוספים הקשורים לאביו, כדי לא להפליל אותו. אמו מבקשת שלא יחוס על אביו בחקירה. מקורביו של גולן מספרים כי הוא שבור נפשית ואף הצטרד בעקבות הלחץ.

עוד בוואלה!

אמן פאות ותוספות שיער, יש דבר כזה?

בשיתוף המרכז לפתרונות שיער
עומר אדם ואייל גולן(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

שלשום, במהלך הדיון בהארכת המעצר של ביטון, סיפר סנגורו של האב, עו"ד שרון קינן, כי בדיוק לפני שנעצר, קיבל האב מסרון מאחת הנערות, שבו סיפרה כי הכריחו אותה להעיד נגדו. בתום הדיון, ציין עו"ד קינן: "מן הסתם, כשלקוח מגיע לבית המשפט והוא עצור, ההרגשה לא טובה. כשלקוח טוען לחפות ולא מאמינים לו בשלב הזה, זו הרגשה עוד יותר לא טובה". לדבריו, ביטון לא היה בשום קשר עם בנו בשבוע האחרון, כדי למנוע חשד לשיבוש כזה או אחר. "החשוד מכחיש את כל המיוחס לו", הדגיש.

הפרשה החלה לפני כמה חודשים כאשר למשטרת תחנת גלילות הגיע מידע על כך שקטינה קיימה יחסי מין עם מפורסמים. בגלל רגישות המקרה הועברה החקירה למחלק נוער תל אביב. המשטרה התייחסה בסוף השבוע לפרשה ולחשודים, והסבירה כי הידיעות המודיעיניות שנאספו בחודשים האחרונים נבדקו על מנת לאמת את החשדות. במשטרה הבטיחו אז כי המעבר לחקירה גלויה והזמנת החשודים לחקירה באזהרה יתאפשרו רק אם העדויות וחומר החקירה יצביעו על חשד מבוסס וממשי לביצוע עבירות פליליות.

פרשת אייל גולן והצעירות - כותרות אחרונות
מקורבי אייל גולן: הוא שבור
פרשת "משחקי חברה": הוארך מעצר אביו של אייל גולן
קרע במשפחת גולן: אייל מתנער מאביו - המהדורה המלאה

(עדכון ראשון: 19:18)

  • אייל גולן
  • עומר אדם

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully