וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

"כריסטינה ריצ'י כלבה שיכורה וכפוית טובה"

31.10.2000 / 21:26

במאי הסרט "בפאלו 66" בו כיכבה ריצ'י אמר השבוע: "אני לא מחבב אותה ואני חושב שהיא אלכוהוליסטית"; הקריירה של ריצ'י בשמיים, שלו באדמה - יכול להיות שהוא מקנא?

השחקנית כריסטינה ריצ'י (סליפי הולו) זכתה השבוע למקלחת צוננת במיוחד מהבמאי שהיה פעם המעריץ מספר אחד שלה.

ריצ'י בעלת המבט המיסתורי, התחילה את הקריירה הקונועית שלה כשגילמה את האחות הקטנה של וינונה ריידר ובתה של שר בסרט "בתולות הים". התפקיד הזה היה גם מה שכבש את ליבו של הבמאי וינסנט גאלו.

גאלו מתמחה בסרטים עצמאיים, זעירי תקציב והפוכים בדרך כלל משוברי הקופות ההוליוודים, סרטים שמכונים "סרטי אינדי". ריצ'י שאוהבת לקחת חלק בסרטים האלה, נראתה, בין היתר ב"ההפך מסקס", "פקר" וסרטו של גאלו "באפלו 66".

חתול שחור עבר בין גאלו לריצ'י, המוזה שלו לשעבר. בשיחה שניהל גאלו עם עיתונאי ניו יורקי נשאל על העבודה עם כריסטינה. "זה היה בסדר כשהיא לא היתה שיכורה על הסט. אני חושב שהיא אלכוהוליסטית. זה או אלכוהוליזם או שהיא היתה על סירופ נגד שיעול כל הזמן", נידב גאלו אינפורמציה.

גאלו טען במסגרת המונולוג הקצר והממורמר על ריצ'י כי בזכותו היא ירדה במשקל. "אני לא מחבב אותה. היא כלבה כפוית טובה. בבסיסו של ענין, היא בובה על חוט, אני אמרתי לה מה לעשות והיא עשתה את זה".

חשוב לציין שה"כלבה כפוית הטובה", הועילה להיצטלם לסרטו נטול התקציב של גאלו, "בפאלו 66", תמורת כסף קטן ממש, והביאה איתה חשיפה אדירה. עוד פרט קטן הוא שמאז בפאלו 66 הקריירה הקולנועית של גאלו דעכה משהו, לעומת הנסיקה של מי שהיום היא כוכבת כריסטינה ריצ'י.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully