פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הוארך מעצר ההורים החשודים בהתעללות בתאומים

   האם פרצה בבכי כששמעה שמעצרה הוארך בשלושה ימים. במשטרה מתייחסים לפרשה בזהירות, כיוון שטרם התברר באופן חד משמעי מה גרם לחבלות על גוף התאומים, בני חודשיים

   הוארך מעצר ההורים החשודים בהתעללות בתאומים
   צילום: אבי כהן, עריכה: גדי וינסטוק

   בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (שני) בשלושה ימים את מעצרם של ההורים מצפון תל אביב החשודים בהתעללות בילדיהם, תאומים בני חודשיים. זאת לאחר שעל גופם של התאומים נמצאו חבלות. המשטרה ביקשה להאריך את המעצר בשבעה ימים על מנת שיתאפשר לה לחקור את המקרה, אך השופט הסתפק כאמור בשלושה ימים בלבד. יצוין כי במשטרה מתייחסים לפרשה בזהירות, כיוון שטרם התברר באופן חד משמעי מה גרם לחבלות.

   הדיון התקיים בדלתיים סגורות, בנוכחות כמה ממכרי בני הזוג. במהלך הדיון מיעטו ההורים לדבר, אך עם ההחלטה על הארכת המעצר, פרצה האם בבכי. פרקליטם של השניים, עו"ד יפים וכסלר: "מדובר בהורים נורמטיבים, אקדמאים. הדאגה היחידה שלהם היא לילדיהם. אנחנו רוצים שהמשטרה תחקור", אמר.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   ההורים החשודים (צילום: יותם רונן)

   התאומים מאושפזים זה כשבוע בבית החולים "דנה" לילדים במרכז הרפואי איכילוב שבתל אביב. השניים סובלים מחבלות, אך מצבם מוגדר קל. אמש עצרה המשטרה את הוריהם לאחר שבקרב הצוות הרפואי עלה חשד שהתאומים טולטלו. בתום חקירתם, המשטרה החליטה לבקש מבית המשפט להאריך את מעצרם. צו איסור פרסום הוטל על פרטי החקירה.

   עוד בנושא
   תאומים בני חודשיים אושפזו עם חבלות - ההורים נעצרו