האם זה מתקן האזנה אמריקני בישראל? המהדורה המלאה

אתמול דווח בדר שפיגל הגרמני כי מעל שגרירות ארה"ב בברלין יש מתקן האזנה. למה משמש מבנה דומה שניצב מעל השגרירות האמריקנית בתל אביב?

המהדורה
מערכת וואלה!

עוד במהדורה:

מתקן האזנה אמריקני בישראל? לאחר שדווח ב"דר שפיגל" הגרמני שמעל השגרירות האמריקנית בברלין יש מבנה המשמש כמתקן להאזנה, היום מתברר כי בבייג'ינג, בדובאי, במוסקבה וגם בתל אביב אותר מבנה דומה מעל השגרירויות האמריקניות. למה הוא משמש? ואיך מתמודדים האמריקנים עם מיליוני השיחות שהם עוקבים אחריהן?

הלילה שחרור המחבלים: אך יושפע מאזן הכוחות בין הרשות הפלסטינית לחמאס? בשעת לילה מאוחרת תשחרר ישראל את עשרים ושישה המחבלים שהבטיחה בפעימה השנייה. האם השחרור מחזק או מחליש את אבו מאזן ואיך הוא משפיע על חמאס? בינתיים בישראל נמשכת עד הרגע האחרון המחאה נגד שחרור הרוצחים.

האם זוגות חד מיניים יוכלו להתחתן בארץ? הצעת החוק של "יש עתיד" שהונחה הבוקר על שולחן הכנסת למעשה מתירה נישואין אזרחיים בישראל- מה הסיכוי שלה לעבור? בבית היהודי מתנגדים נחרצות, בליכוד ובישראל ביתנו טרם החליטו איך להגיב. בינתיים ברית הזוגיות האזרחית מפרקת את ברית הזוגיות של האחים בנט ולפיד.

ממציא השווארמה, קאדיר נורמן, הלך השבוע לעולמו. ריטה גולדשטיין, כתבת וואלה! אוכל מנסה לברר מה סוד הקסם של אוכל הרחוב הטורקי במקור ולמה הוא כל כך מצליח בישראל?

התחזית: היום עלייה בטמפרטורות והן גבוהות מהרגיל בעונה. מחר ירידה קלה בטמפרטורות ובשעות הצהריים ייתכן אפילו גשם.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully