סלין דיון, הזמרת שלא שקעה עם הטיטניק, הודיעה השבוע כי היא עובדת על השקת ליין בשמים על שמה. בהצהרה חגיגית שמסרה השבוע, הודיעה סלין כי היא עובדת על הפרויקט במשותף עם חברת "קוטי", העוסקת במוצרי טיפוח.
ב"נשיונל אנקווירר" דווח כיצד הסבירה הזמרת את האג'נדה שמאחורי ההליך: "אני רוצה להשתלב עם חברת מוצרי יופי, שתפתח את המוצרים לפי הערכים שלי", הסבירה בענווה. "ממש כמו ביצירות מוסיקלית - חשוב שמוצרי יופי ישלבו חושים ורגשות כאחד".
לצערה, המוצרים לא יוכלו לשאת את שמה "סלין", מכיוון שהשם כבבר תפוס על ידי מעצבת אחרת. ומתי נוכל להזליף עלינו את הערכים של סלין דיון? לפי התכנון, מוצרי הבישום של סלין יימצאו על מדפי החנויות בתחילת שנת 2003. איזה יופי.
הבושם הוא דיון. סלין דיון
15.8.2002 / 15:05