וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

רמון על בן אהרן: "היה בולשביק, נשאר בולשביק"

15.8.2002 / 11:10

יצחק בן אהרן, מוותיקי העבודה, אמר שרמון "לא בא בחשבון להיות מנהיגה של תנועה, ועד עכשיו הוא רק הצטיין בהחרבה והרס"; רמון השיב: האיש היה אחראי למוסד הכי מושחת ומסואב במדינה

יצחק בן אהרן יצא היום במתקפה על חיים רמון המתמודד על ראשות מפלגת העבודה. בן אהרן, מוותיקי המפלגה שהודיע על תמיכתו בעמרם מצנע במירוץ לראשות העבודה, האשים את רמון בכך ש"שהחריב את ההסתדרות והרס את מערכת הבריאות השוויונית במדינה". בן אהרן אמר בראיון לקול ישראל על רמון "הוא יכול בכלל להשתוות עם אדם כמו מצנע? הוא בעיני ודאי וודאי לא בא בחשבון להיות מנהיגה של תנועה, ועד עכשיו הוא רק הצטיין בהחרבה ובהרס".

רמון מיהר להשיב אש בראיון לקול ישראל ואמר על בן אהרן כי "במקומות נורמליים על מה שעשו הוא וחבריו, היו צריכים להעמיד אותם לבית משפט חברתי על העוולות שהם עשו". לדברי רמון, בן אהרן "היה בולשביק, נשאר בולשביק". רמון הוסיף כי "במערכת הבריאות השוויונית שהוא מתפאר בה – מיליון בני אדם לא היה להם מערכת בריאות".

רמון ציין כי "רק מפאת גילו של בן אהרן, התאפקתי תקופה ארוכה מלהשיב לו, אבל נראה שיש גבול". רמון הדגיש כי מכיוון שבן אהרן "מדהים" לגילו (בן 96), "אני אתייחס אליו כאילו הוא בן 66". לדבריו, "צריך באמת הרבה חוצפה. האיש הזה היה אחראי למוסד הכי מושחת והכי מסואב בתולדות מדינת ישראל, שפגע ועשק והתעלם מציבור העובדים בישראל במשך שנים".

הזמנה לעימות

"כשאני באתי להסתדרות של בן אהרן... היה מוסד בולשביקי, שכפה את החברות שלו על מאות אלפים גימלאים נאלצו לשלם מקצבת הזקנה שלהם על מנת לממן את המנגנון שעמד בראשו בן אהרן", הוסיף רמון. "שופט בבית משפט קבע שהשיטה שבן אהרן מתגאה בה היתה מושחתה ומשחיתה".

רמון אמר בראיון כי שיגר היום מכתב לבן אהרן ובו הוא מזמין אותו לערוך עימות ביניהם, בשאלה מי באמת תרם למדינה. לדברי רמון, הוא מקווה כי העימות ייערך בקיבוץ בו מתגורר בן אהרן.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully