וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ירידה של 63% בהכנסות לוול 8 ברבעון השני; מעריכה כי תמשיך בקיצוצים

נטע יעקבי

15.8.2002 / 0:08

הפסד נקי של 10.5 מיליון דולר ברבעון; צופה שיפור בהכנסות, בהוצאות וברווחיות התפעולית במחצית השנייה

הרבעון השני של 2002 היה קשה במיוחד לחברת לוול 8 , כאשר במהלכו נאלצה לסגור את פעילויות הפיתוח שלה בקליפורניה. משיחת הוועידה של החברה היום עולה כי המצב הקשה עדיין לא נמצא מאחוריה. לאחר שהשלימה פיטורים של כ-60% מכוח האדם בסוף 2001, העריכה החברה היום כי תמשיך בקיצוצים נוספים, שיביאו לירידה בהוצאות התפעוליות שלה.

הכנסות החברה ברבעון השני הסתכמו ב-2.7 מיליון דולר - ירידה של 63% לעומת הרבעון המקביל, ולעומת הכנסות של 1.1 מיליון דולר ברבעון הראשון. ההפסד הנקי הסתכם ב-10.5 מיליון דולר או 55 סנט למניה, לעומת הפסד של 12.5 מיליון דולר או 81 סנט למניה ברבעון המקביל. בניכוי הוצאות חד פעמיות בגובה 9.4 מיליון דולר דיווחה החברה על הפסד של 1.2 מיליון דולר או 6 סנט למניה, לעומת הפסד של 7 מיליון דולר או 44 סנט למניה ברבעון המקביל.

ההוצאות התפעוליות של החברה הסתכמו ב-3 מיליון דולר - ירידה של 25% לעומת הרבעון הקודם וירידה של 70% לעומת הרבעון המקביל. החברה צופה כי בעקבות קיצוצים נוספים תירשם ירידה נוספת בהוצאות ל-2.5 מיליון דולר ברבעון השלישי ו-1.75 מיליון דולר ברבעון הרביעי.

החברה מעריכה כי הכנסותיה ברבעון השלישי יהיו מעט גבוהות יותר - כ-3 מיליון דולר, וברבעון הרביעי יצמחו ל-5 מיליון דולר. בחברה מצפים להגיע לאיזון בשורת הרווח התפעולי ברבעון השלישי ולרווח תפעולי של כ-1.5 מיליון דולר ברבעון הרביעי. יחד עם השיפור ברמת הרווחיות התפעולית מקווה החברה להציג תזרים מזומנים חיובי ברבעון הרביעי.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully