וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

משרד החינוך להורים ולמנהלי בתי הספר: למרות המצב אל תבטלו טיולים

31.10.2000 / 13:02

ארגון ההורים, המרכז לשלטון מקומי ומשרד החינוך פנו הבוקר למנהלי בתי הספר ולציבור ההורים שלא "לבטל את הפעילות החוץ בית ספרית ולפעול לקיומם הסדיר" למרות המצב הביטחוני; אתמול במהלך ישיבת וועדת החינוך של הכנסת התברר כי עשרות טיולים התבטלו מפחד ההורים


מאת הלית לוי

במשרד החינוך החליטו לפעול כנגד ביטולם של הטיולים השנתיים ברחבי הארץ. היום מפרסם המשרד, יחד עם יו"ר המרכז לשלטון מקומי, ויו"ר ארגון ההורים, מכתב הקורא לציבור ההורים והמנהלים לפעול לקיומם הסדיר של הטיולים.

אתמול, במהלך ישיבת וועדת החינוך בכנסת התברר כי למרות שלא הייתה כל החלטה רשמית או הוראת ביטחון, בוטלו טיולים שנתיים וטיולי תנועות הנוער, בעיקר בשל פחדם של ההורים מחד ומנהלים מאידך. במכתב, הפונה להורים ולמנהלי בתי הספר נכתב: "משרד החינוך, בשיתוף עם ארגון ההורים הארצי ומרכז השלטון המקומי, פועלים להחזרת הפעילות במערכת החינוך לשגרה. בכוונתנו לחדש את הפעיליות החוץ בית ספריות. אנו חייבים להמשיך בפעילות החינוכיות שהזכרנו, הן הדרך הנכונה להקלת המצוקות והחרדות של בני הנוער". עוד נכתב, "אנו רואים בכם המנהלים, המורים וההורים שותפים עיקריים למימוש רעיונוות אלה, לכן אנו פונים אליכם בבקשה לאפשר ואף לעודד את השתתפות ילדיכם בפעולות המתוכננות על ידי בתי הספר".

על המכתב חתומים, מנכלי"ת משרד החינוך, שלומית עמיחי, יו"ר המרכז לשלטון מקומי, עדי אלדר, ויו"ר ארגון ההורים, אברהם סנפירי.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully