וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

התובעת במשפט נמרודי: מאיימים על עד המדינה יגאל תם

31.10.2000 / 10:11

"הוא מקבל טלפונים מארה"ב שבהם איומים על חיי בנותיו ואשתו", הסבירה עו"ד פנינה גיא את אי הופעתו של תם להמשך מתן עדותו היום בבית המשפט; סניגורו של נמרודי: "העד עושה תרגיל משום שהוא חושש מחקירה נגדית"; מאשים את התובעת בשיתוף פעולה עם העד

מאת אסף לוי

"על העד הופעלו איומים והיה עליו לחץ שיבוא ויספר שהוא חולה, הוא מקבל טלפונים מארה"ב שבהם איומים על חיי בנותיו ואשתו", כך אמרה הבוקר לבית המשפט המחוזי בתל-אביב התובעת במשפטו של עופר נמרודי, פנינה גיא, על אי הופעתו המפתיעה של עד המדינה המרכזי בפרשה, יגאל תם, להמשך עדותו.

השופטת, ברכה אופיר- תום, החליטה בהתאם לזאת להשהות את עדותו של עד המדינה תם עד להודעה חדשה, וביקשה מהתביעה להתכונן לעדותו של העד הנוסף בפרשה, רפי פרידן.

עורך דינו של נמרודי, דן אבי-יצחק, מסר בתגובה כי "הכל דיבורים בעלמא, העד עושה תרגיל משום שהוא חושש מחקירה נגדית, הוא יודע מה החומר שיש לנו עליו, והוא ממציא לעצמו סדרה של בעיות ועושה הצגה משום שהוא חושש להתייצב". עוד מאשים אבי יצחק את התובעת בשיתוף פעולה עם העד בכך שידעה על "ההצגות" של תם ולא שיתפה את בית המשפט עד עתה.

הבוקר הובא נמרודי לדיון כשהוא כבול באזיקים בידיו וברגליו, זאת לאחר ביקורת שנשמעה על כך שנמרודי ותם נפגשו אמש בתא השירותים בקומה השביעית של בית המשפט בהפסקה בין הדיונים.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully