וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פעילות יזומה של צה"ל: מסוקים מפציצים בשכם וברמאללה

30.10.2000 / 23:05

על פי מקורות זרים בשעה האחרונה מפציצים מסוקי צה"ל מטרות של הפת"ח ברחבי השטחים; לדברים אין אישור מגורם ישראלי רשמי; אמש הכריזו בצה"ל כי יחלו בפעולות יזומה באישור של ראש הממשלה ושר הביטחון


מסוקי קרב של צה"ל יורים בשעה זו לעבר מטרות ברמאללה. קודם לכן התקיף צה"ל מטרות בחאן יונס. שתי הפעולות בוצעו במסגרת הפעילות היזומה עליה הכריז צה"ל.

מקורות פלסטינים טוענים כי בשעה האחרונה הפציץ צה"ל באמצעות מסוקים את מפקדת הפת"ח בשכם. כמו כן הופצץ מבנה המשמש את הפת"ח ברצועת עזה.

מסוכנות רויטרס נמסר כי בכיר ברשות הפלסטינית אמר שלא היו פצועים ולא נגרם נזק רב כתוצאה מההפצצות. מוקדם יותר הערב קיים ברק ישיבת קבינט. בדובר צה"ל סירבו להגיב בינתיים על הידיעות הפלסטיניות.

במהלך כל הערב היו תקריות ירי בין צה"ל לפלסטינים. טנק שהוצב בתל ארס ירה הערב פגז לעבר שתי דמויות חשודות שעלו לכיוון התצפית בהר עיבל. קודם לכן נורו יריות משכונת אבו סננה, כוחות צה"ל השיבו באש.

אש נורתה גם למפקדת התיאום והקישור ביריחו, ולכיוון המושב ורד יריחו, כוחות צה"ל השיבו באש - איש לא נפגע. לעבר כוח מג"ב בטול כרם נורו הלילה יריות. הכוח השיב באש. הירי על יישוב פסגות נמשך גם הלילה. כוחות צה"ל לא השיבו באש לעבר מוקד הירי לאחר שזה לא זוהה.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully