עדות: הישראלים שמסכנים את חייהם כדי לעזור לפליטים הסורים

מיוחד למהדורת וואלה! חדשות: ישראלית מארגון סיוע הומניטרי מספרת על נשים שנאנסו בסוריה ומתכוונות לרצוח את ילדיהן ועל צלפים שיורים בילדים

המהדורה
08/09/2013
מערכת וואלה!

היום במהדורה:

הישראלים שמסכנים את חייהם כדי לעזור לפליטים הסורים: הרחק מאור הזרקורים שולח ארגון ישראלי מתנדבים לסייע לפליטים ולעקורים סורים. בשיחה מיוחדת עם מהדורת וואלה! חדשות, סיפרה ישראלית על הנשים הסוריות שנאנסו במלחמה ומעידות שיאלצו לרצוח את תינוקיהן כאשר הבעלים שישרדו את הקרבות, ישובו הביתה מהמלחמה.

מבחן המנהיגות של הנשיא אובמה: לאחר שהתחייב לעצור את הטבח הכימי של אסד, הנשיא האמריקני בשבוע דרמטי ובמאמץ שיא לשכנע את חברי הקונגרס לתמוך בתקיפה. נכון לשעה זו נראה אין לו רוב בבית הנבחרים. האם לוח הזמנים של התקיפה יידחה או שלאובמה יש שפנים לשלוף מהכובע?

הבלבול בשעון שגרם לרבים לאחר לעבודה. רק לפני כחודשיים אישרה הכנסת לדחות את שעון החורף ל-27 באוקטובר. מייקרוסופט, אפל וגוגל לא הספיקו להתעדכן. הפיתרון היחיד הוא לעבור לשעון אתונה, שבמקרה עוברת לשעון חורף באותו יום.

אולמפיאדת 2020 - למה דווקא יפן נבחרה לארח את האולימפיאדה הבאה? טוקיו מבטיחה אולימפיאדה חדשנית מבחינה טכנולוגית ומקביל ירוקה. האם זה טוב לספורטאים הישראלים? ניסיון העבר מלמד שלא בהכרח.

התחזית: היום מעונן חלקית ונאה, מחר בלי שינוי של ממש.

צפו במהדורה המלאה של וואלה! חדשות.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully