בלעדי: תמונות מחופשתה של ענת קם מהכלא

העיתונאית לשעבר, המרצה עונש מאסר בגין ריגול חמור, יצאה לחופשה קצרה לרגל החג ותועדה על ידי וואלה! חדשות כשהיא מטיילת בשכונת עין כרם בירושלים יחד עם אמה

יהושע בריינר
07/09/2013

שנה חדשה באוויר החופשי: ענת קם, העיתונאית לשעבר שהורשעה בעבירות של ריגול חמור, יצאה לחופשה קצרה מהכלא לכבוד ראש השנה. היא תועדה על ידי וואלה! חדשות כשהיא מטיילת בשכונת עין כרם שבירושלים.

מטיילת בשכונת עין כרם שבירושלים. קם(צילום: יהושע בריינר)

קם, המרצה בימים אלה עונש מאסר בכלא נווה תרצה, יצאה במהלך היום השני של ראש השנה לטייל עם אמה בין המבנים הישנים של עין כרם, במסגרת חופשה קצרה שקיבלה מהכלא. בין היתר, סיירה קם לצד אמה בכנסיית הביקור שבמקום, נוסף על אתרי התיירות הנוספים שבעין כרם. למרות היותה אחת האסירות המפורסמות במדינה, הצליחה קם להסתובב מבלי שמשכה יותר מדי את תשומת לבם של אלפי התיירים הישראלים שביקשו לבלות כמוה באתר הירושלמי הפופולרי.

אין זו החופשה הראשונה של קם מנווה תרצה, שם היא מרצה עונש בן שלוש שנות מאסר וחצי. באחת מחופשותיה הקודמות, היא הספיקה לצפות עבור אחד מהעיתונים בסדרה "כתום זה השחור החדש", המספר על החיים בין כותלי כלא נשים בארצות הברית, ולכתוב על כך כתבת ביקורת.

ענת קם מטיילת בירושלים במהלך חופשה מהכלא, ספטמבר 2013(צילום: יהושע בריינר)

כזכור, קם הורשעה במסגרת הסדר טיעון בעבירות של ריגול חמור, ובהן איסוף והחזקת ידיעות סודיות ומסירתן, לאחר שהעבירה אלפי מסמכים, שחלקם בעלי סיווג של "סודי ביותר" לעיתונאי הארץ אורי בלאו. לאחר שהורשעה בבית המשפט המחוזי, קיצר בית המשפט העליון את עונשה. עם סיום החג, צפויה קם לשוב לרצות את המשך עונשה.

עוד בוואלה!

הבדיקה החכמה שמאתרת סיכון מוגבר ללקות בשבץ מוחי - כעת במבצע

מוגש מטעם שחל
ענת קם מטיילת בירושלים במהלך חופשה מהכלא, ספטמבר 2013. יהושע בריינר
ענת קם מטיילת בירושלים במהלך חופשה מהכלא, ספטמבר 2013(צילום: יהושע בריינר)
  • ענת קם
  • ראש השנה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully