וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מדונה וריצ'י הודיעו - מתחתנים בתחילת דצמבר

30.10.2000 / 14:27

לאחר כל ההכחשות, טבעת יהלום גדולה ובן משותף - החליטו השניים כי יש טעם להתחתן; האירוע יתקיים בטירה סקוטית מפוארת באנגליה במקביל לטקס ההטבלה של בנם; סטינג ואשתו יהיו הסנדקים


לאחר שקיבלה לראשונה בחייה טבעת יהלום גדולה, החליטה מדונה להינשא לבן זוגה האנגלי, הבמאי גאי ריצ'י.

השניים הודיעו, כי בכוונתם לחגוג את שני האירועים החשובים בחייהם בטירה סקוטית באנגליה: החתונה וטקס ההטבלה לנצרות של בנם המשותף, רוקו.

מדונה דווקא הציעה לקיים את החתונה בביתם המפואר בבברלי הילס, אותו רכשה לא מזמן בסכום של שישה מיליון דולר מהשחקנית דיאן קיטון. היא חשבה כי האבטחה הכבדה על ביתם מתאימה לקיום אירוע שכזה, אולם גאי התעקש כי בנו הבכור יוטבל באנגליה.

מדונה הודתה בפני חבר קרוב:"אני מוכנה לנישואים עם גאי, ומאחר שבכל מקרה החברים והמשפחות יהיו באנגליה לרגל ההטבלה, אולי פשוט נתחתן שם וזהו!".

בני הזוג התווכחו קשות בטרם החליטו היכן לקיים את האירוע. "רבנו כמו כלב וחתול. בסופו של דבר נאלצנו להתפשר", אמרה מדונה. מאדג' וג'יי.אר, כך הם קוראים אחד לשני, החליטו כי טקס ההטבלה של רוקו ייערך בשבוע הראשון של חודש דצמבר.

סטינג ואשתו טרודי, שהכירו בין מדונה לגאי לפני כשנתיים, נבחרו על ידי ההורים לשמש כסנדקים לבנם. דונטלה ורסצ'ה, בתו של המעצב המפורסם שנרצח, נתנה במתנה לזוג ההורים הטריים חלוק הטבלה מיוחד במינו, עשוי מכותנה ומקושט ביהלומים, בשווי 45 אלף דולר.

200 בני משפחה וחברים של מדונה וגאי יוטסו במחלקה ראשונה מארה"ב לאנגליה לצורך האירוע.

ריצ'י בן ה-31, במאי הסרט "לוק, סטוק ושני קנים מעושנים", העניק למדונה את היהלומים ביום בו הביאה הביתה את רוקו, תינוקם המשותף, לאחר שזה יצא משבוע בטיפול נמרץ. באותו יום חגגה מדונה גם את יום הולדתה ה-42.walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully